Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Szturm na sklepy. Dużo osób szuka fajerwerków

W Lublinie od kilku godzin trwa gorączkowe poszukiwanie fajerwerków. W wielu sklepach ich już nie ma, a tam gdzie jeszcze są, pojawiły się długie kolejki.

Powitanie Nowego Roku nieodłącznie kojarzy się z fajerwerkami. Wiele osób czekało z ich zakupem na ostatnią chwilę, tymczasem w większości sklepów się one wyprzedały. Mieszkańcy Lublina ruszyli więc na ich poszukiwania.

– Odwiedziliśmy kilkanaście sklepów, począwszy od Stokrotek, Biedronek, Lidlów, na Carrefour i Makro skończywszy. Wszędzie na stoiskach nie było już żadnych fajerwerków – pisze pan Michał. Podobnych sygnałów otrzymaliśmy wiele.

Jak się okazuje, są jeszcze na terenie miasta miejsca, gdzie produkty te są wciąż dostępne. Mowa tu jednak o punktach, które specjalizują się tylko w sprzedaży fajerwerków. Chodzi o sklepy czy hurtownie. Tam jednak dostrzec można spore kolejki i trzeba swoje odstać, aby cokolwiek kupić.

(fot. nadesłane – Michał)

39 komentarzy

  1. co rok to samo!!!

  2. Ja dojadłem kapustę z grochem z wigilii i czekam na fajerwerki.

  3. dlaczego nikt ich nie uprzedził, że akurat dziś jest Sylwester i trzeba kupić fajerwerki!
    chol.erne święta przechodnie… co roku ta sama zgadywanka.

  4. Żeby to jeszcze było jak 30 lat temu, że na lokacie można było zgarnąć z 5% miesięcznie odsetek… Byłby jakiś sens kisić tę kasę. Ale nie, wszystko musi być załatwiane na ostatnią chwilę z jęzorem na brodzie. Po co szykować opał, może zimy nie będzie? Po co zakładać zimówki w listopadzie, jak można po pierwszym śniegu? Po co zamówić prezenty 2-3 tygodnie wcześniej, jak można 5 grudnia spędzić pół godziny w oczekiwaniu na wolne miejsce do parkowania pod sklepem? Niczego się ten naród nie nauczy i nie ma się co dziwić sąsiadom bliższym i dalszym, że go dy.mają we wszystkie otwory.

  5. nawet mi nie żal tych prymitywnych polskich imbecyli… narodowi polscy idioci!!!

  6. Ja też z chęcią popatrzę jak sąsiad puszcza stowki z dymem

  7. D€8¡L€

  8. Nie każde każdego stać na fajerwerki.