Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szansa dla uzdolnionych muzycznie młodych ludzi. W Teatrze Muzycznym powstaje Chór Dziecięco-Młodzieżowy

Teatr Muzyczny w Lublinie (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza dzieci, młodzież i studentów do nowo powstającego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego.

– To niepowtarzalna okazja do rozwijania swoich muzycznych talentów – tłumaczy Ewa Sobkowicz, kierownik Działu Sprzedaży i Promocji, specjalista ds. kontaktu z mediami i sponsoringu. Zespół będzie działał pod okiem specjalistów – artystów Teatru Muzycznego w Lublinie. Zapraszamy do uczestniczenia w jego pracach uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów – wylicza.

Chór Dziecięco-Młodzieżowy Teatru Muzycznego w Lublinie jest szansą dla młodych śpiewaków, którzy niekoniecznie dysponują kierunkową edukacją muzyczną. Zagwarantuje on swym członkom grupowy i indywidualny rozwój artystyczny, występy na scenie teatru w ramach specjalnych koncertów chóru, w trakcie spektakli. Uczestnictwo w jego działalności będzie możliwością poznawania i wykonywania różnorodnego repertuaru: od klasyki, poprzez musicale, po aranżacje współczesnych hitów muzyki rozrywkowej.

Przesłuchania kandydatów odbędą się w dniach 18 i 25 lutego (soboty) w godz. 14.00-17.00 w sali prób Teatru Muzycznego w Lublinie (piętro I / biura teatru).

Organizatorzy proszą o przygotowanie dowolnej piosenki (z podkładem lub bez niego).

W razie pytań pomocnym może okazać się adres mailowy: [email protected]

– Zapraszamy! Nasza scena czeka na Was – Zachęca Ewa Sobkowicz.

(fot. tekst Leszek Mikrut)

4 komentarze

  1. Alyna blądyna (studętka)

    W Teatrze Muzycznym powstaje Chór Dziecięco-Młodzieżowy – Widocznie znają piosenkę pana Stuhra (tego od jazdy „po pijoku”): „Śpiewać każdy może, choć jeden śpiewa lepiej, a inny (znacznie) gorzej”.

  2. Komu to potrzebne? Robić nie ma komu!

  3. Świetna inicjatywa.Taka regionalna szansa na sukces.Być może tu urodziła się mała Callas,lub mały Caruso.Coś się dzieje w Teatrze Muzycznym.Tak trzymać.Szacun.

Wiadomości z info112