690 680 960

Światła nie działały, sądził że ma pierwszeństwo. Doprowadził do zderzenia z BMW (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się minionej nocy na jednym z lubelskich skrzyżowań. Dwie osoby zostały poszkodowane. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 23:30 na ul. Północnej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z al. Kompozytorów Polskich zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący toyotą mężczyzna jechał ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu BMW, którego kierująca poruszała się al. Kompozytorów Polskich w stronę Czechowa. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierującą BMW oraz podróżującą z nią pasażerką zajęli się ratownicy medyczni. Policjanci prowadzą teraz czynności, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

38 komentarzy

  1. Trzy miesiące temu Pani na rondzie również nie ustąpiła pierwszeństwa i rozbiła BMW , a mówi się ze to kierowcy BMW łamią przepisy , pozdro.

  2. Tutaj mamy Bolta + BMW, czyli zabójcze połączenie na drodze. Dobrze, że BMki nie jeżdżą na Boltach bo to już byłby Armagedon…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli