Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w prawo, zderzył się z nissanem. Kierowcy utknęli w korkach

Dzisiaj po południu kierowcy natknęli się na znacznie większe niż zazwyczaj korki na ul. Poniatowskiego. Były one skutkiem zderzenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15:40 na ul. Poniatowskiego w Lublinie. Na wysokości Galerii Labirynt zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mitsubishi obywatel Ukrainy jechał ul. Popiełuszki od strony al. Długosza. Wykonywał manewr skrętu w prawo, w ul. Poniatowskiego. Po chwili stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka nissanem.

W zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę nissana przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez ponad godzinę występowały duże utrudnienia w ruchu.

60

61

62

64
(fot. lublin112)
2018-06-21 18:16:57

12 komentarzy

 1. luzik, przynajmniej nie trzeba było się wbijać na chama z lewego pasa na pas do jazdy na wprost, takie stłuczki to ja rozumiem.

 2. Na h..j blokować drogę przy takiej stłuczce …nikt nie zginął to się spycha rozbitki na pobocze i nie blokuje innych ..ale w tym kraju nic nie może być normalnie …byle pierdoła na drodze się zdarzy ,to blokują na parę godzin h…j wie po co

  • W tym co piszesz jest logika. Wszystko na opak.
   1. Zdarzy się wypadek – wtedy samochodem na trawnik, albo chodnik.
   2. Zdarzy się kolizja – samochodu nie ruszamy.
   3. Ktoś jedzie z dopuszczalną prędkością – źle jedzie, bo za wolno.
   4. Ktoś jedzie zbyt szybko – dobrze jeździe.
   5. Rowerem po chodniku – prawidłowo, choć to oczywiste wykroczenie.
   5. Samochód zaparkowany na chodniku – prawidłowo, choć to bardzo często wykroczenie.
   6. Samochód zaparkowany prawidłowo na jezdni – źle, bo powinien stanąć na chodniku.
   7. Wyprzedzanie na autostradzie z prędkością 140km/h lewym pasem innych pojazdów jadących powiedzmy 120km/h. – źle, bo za wolno.
   8. Ciągła jazda lewym pasem autostrady z prędkością 200km/h – dobrze, choć trochę za wolno. Ktoś może chcieć jechać 250km/h. Jak z prędkości 200km/h wjechać pomiędzy ciężarówki na prawym pasie, żeby nie blokować kogoś, kto chce jechać 250?
   9. Zachowanie ostrożności, zwolnienie, zatrzymanie się np. w rejonie PdP, przejazdu kolejowego – źle, bo tamowanie ruchu.
   10. Wyprzedzanie/omijanie na PdP – nic takiego, tak się jeździ, żeby nie tamować ruchu.
   11. Zatrzymanie się na zielonej strzałce, czy STOPie – źle, tamowanie ruchu.
   12. Nie zatrzymanie się na zielonej strzałce, czy STOPie – prawidłowo, tak się jeździ, żeby nie tamować ruchu.

   • 13. Przepuszczanie pojazdu uprzywilejowanego – źle, tamowanie ruchu.
    14. Więcej kultury na drodze – nie, bo po co, jak można być chamem czy bandytą i też jest dobrze.

  • qwerty widzisz nawet Ty nie jesteś normalny.

  • A ty „sztuczna inteligencjo z programem demo pod sufitem” przynajmniej obejrzałeś dokładnie zdjęcia? Użyczył byś swoich „muskułów”, aby wziąć na garba i przenieść na pobocze? To po pierwsze primo.

   Po drugie. Skoro są osoby poszkodowane, to to już nie jest kolizja i nie masz prawa ruszać się z miejsca. Doucz się podstawowych przepisów, skończ przynajmniej gimnazjum, bo na razie intelekt pozwala ci jedynie klepnąć 6 liter na klawiaturze.

 3. No i co tak cyka ?

 4. ale sie wyglo kolo temu nissanu 🙂

 5. ukrainiec i wszystko jasne !