690 680 960

Betoniarka zmiażdżyła samochód osobowy. Nie żyje jedna osoba

Kończą się trwające od kilku godzin utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Warszawa. Od południa, po tragicznym w skutkach wypadku, kierowcy korzystają z objazdów.

Wypadek miał miejsce w czwartek po godzinie 12 w miejscowości Wola Ducka w województwie mazowieckim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Warszawa zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca peugeotem kobieta jechała lokalną droga od strony Woli Karczewskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie zderzyła się z przewożącym beton samochodem ciężarowym, który poruszał się drogą krajową.

W wyniku zderzenia, oba pojazdy wpadły do przydrożnego rowu, przy czym załadowane 20 tonami betonu ciężarowe auto przewróciło się na peugeota. Pojazd osobowy został zmiażdżony. Strażacy, aby się do niego dostać, musieli w pierwszej kolejności usunąć betoniarkę. W działaniach tych uczestniczyła specjalistyczna grupa techniczna strażaków. Kobieta nie miała jednak szans na przeżycie.

Obecnie wciąż trwają policyjne czynności, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Jak informowali nas czytelnicy, trasa Lublin – Warszawa podczas akcji ratunkowej była zablokowana w obu kierunkach. Później otworzono część jedni, jednak tylko dla dla samochodów osobowych.

IMG_3811

(fot. nadesłane Marek)
2018-06-21 18:51:06

20 komentarzy

 1. I na własne życzenie poniosła śmierć.Jakim trzeba być ignorantem by zbliźając się do drogi krajowej nie zachować szczególnej uwagi???

  • @J napisałbyś to samo gdyby tak zginęła Twoja siostra, dziewczyna ,żona czy córka ???

   • Do niego to nie dotrze. On nie myśli. Ten typ osobnika kłapie dziobem (klawiaturą) to samo pod każdym tego typu niusem. Ma styropian zamiast mózgu i nie dociera do niego, że może komentarze czyta rodzina tej kobiety i raczej nie jest jej miło patrzeć jacy ignoranci mają dostęp do Sieci, jaki dodatkowy wodospad łez powodują. Tłuk nie zacznie myśleć dopóki nie zginie na drodze jego matka. Jak poczuje się wtedy gdy ktoś napisze „Na własne życzenie poniosła śmierć…”? Czy w ogóle jest w stanie się poczuć?

   • No to Cię zaskoczę… Oczywiście nie jestem @J ale 3 lata temu mój rodziny brat przez rozmowę przez telefon doprowadził do wypadku w którym zginęła młoda kobieta. Brat był w ciężkim stanie, podtrzymywany przy życiu. I zanim zapytali o to lekarze, sam osobiście powiedziałem żeby odłączyć aparaturę po wcześniejszym pobraniu narządów. O dokładnie uzasadniłem, że moja decyzja podyktowana jest tym, że znienawidziłem swojego brata i przynajmniej po śmierci się na coś przyda skoro za życia był idiotą ( zapomniałem dodać że jechał wtedy z własnym dzieckiem które na szczęście przeżyło). Musiałem zostać przebadany psychiatrycznie żeby sprawdzić poczytalność w trakcie podejmowania decyzji ale po 3 latach ani przez chwilę nie żałuję jej.
    Bezmyślność ludzka niestety prowadzi często do tragedii- nie ma co rozpaczać nad jej śmiercią- cud że nie zabiła innych. Aczkolwiek życie kierowcy betoniarki zmarnował.

   • A jaki to ma znaczenie?????
    Wymusiła i kaźdy kto wymusza musi się liczyć z tym że kiedyś nie przeżyje spotkania z rozpędzonym pojazdem.
    Kto ignoruje innych ponosi konsenkwencje swego zachowania.
    To co zliżając się do podporządkowanej drogi mam szanowną damę przepuścić????bo to kobieta???dlamnie to uczestnik ruchu drogowego i ma się tak zachować jak nakazują przepisy.

   • @J napisał zbyt delikatnie. Należy dużo ostrzej określać takich kierowców. Ale śmierć tej kobiety jest zbyt wysoką karą jaką poniosła i jej nie należy już oceniać w tej sytuacji. Wszystkie dosadne opinie dotyczą wszystkich następnych naciskaczy pedału gazu ignorujących zasady ruchu drogowego.

   • Oczywiste, czy to ze w takim przypadku jest to zona, dziewczyna, matka czy siostra to czyni ją nagle niewinną? Czy mądrzejszą? Nie. Tak samo jak mąż tej kobity co wjechała pod pociąg i zabiła siebie i dwoje dzieci….do kogo pretensje ? Tylko do głupiej zony.

   • Nie napisałby. Wiadomo, każdemu może się zdarzyć, ale raczej jak się uważa to co najwyżej trafi się auto równe swojemu. W tym wypadku zaliczyła nie tylko betonowe buciki… Ostrożny przemyśli kilka razy zanim pojedzie, a nawet jak coś spieprzy i uda się na przypał, to wyciągnie z tego wnioski i będzie bardziej ostrożny. A jak komuś się całe życie spieszy i jest nerwowy, nadpobudliwy, to może lepiej niech nie wsiada za kierownicę. Nie ważne czy chłop czy kobieta. Na drodze trzeba uważać nie tylko na to co się samemu robi, ale i na to co robią inni, a wielu kierowców też tego nie rozumie. Betoniarki tak szybko też się nie zatrzyma, wystarczyło chwilę poczekać.

    • Z początkiem bym polemizował „wiadomo, każdemu może się zdarzyć”, są zasady, których nie można przekroczyć, choć wiem, że nie ma ludzie nieomylnych „. Ale cała reszta – absolutna racja. Gdyby nie ta sraczka na drodze, to co najmniej połowy wypadków dałoby się uniknąć.

 2. To dowód na to że tam powinny być światła.

 3. przykre

 4. Widziałem TO chwilę po wypadku zanim przyjechały jakiekolwiek służby jadąc w stronę Warszawy. Z początku myślałem, że facet tą betoniarką sam wjechał do rowu z powodu zasłabnięcia lub po spożyciu i się zastanawiałem „jak on to zrobił”. Wracałem do Lbn. 1,5 godz. później to akurat włączałem się do ruchu z tego miejsca gdzie ona wyjechała z podporządkowanej. Tam jest mega bardzo dobrze widoczny znak STOP!

 5. Na szczęście wyjechała pod ciężarówkę, a nie przed motocykl. Dzisiaj widziałem jak blondynka zjeżdżała z ronda i nie ustapila niewidomemu pieszemu z laską będącemu już na przejściu. Jest tylu ignorantów, myślących że są wspaniałymi kierowcami. Ludzie zobaczcie ile jest wypadków przy pierwszym śniegu, wpadacie w poślizg i co i hamulec takie sa umiejętności 90% kierowców. Szkoda gadać. Trochę pokory bo szkoda życia swojego i czyjegoś.

  • Dzisiaj „panie” ostro dawały…Wyjechałem na zakupy o 20.00 i pożałowałem…Co druga z czołem przyklejonym do szyby, albo fejsika przegląda… Kto im prawo jazdy daje?

 6. Panowie przestańcie. Zgineła kobieta,śmiercią straszną a Wy musicie sie wyżyć w necie, bo inaczej chyba nie umiecie.

 7. Drogo zapłaciła za lekcję kultury na drodze…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska