Rozbijają auta na minuty. To kolejne tego typu zdarzenie (zdjęcia)

Nikt nie ucierpiał w zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce po południu na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Sprawcą okazała się kierująca autem na minuty.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13:45 na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Na wysokości sklepu E. Leclerc zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i renault.

Oba pojazdy jechały w kierunku ul. Armii Krajowej. Kierujący renaultem mężczyzna zatrzymał się przez przejściem dla pieszych, aby umożliwić znajdującym się na pasach osobom, bezpieczne pokonanie jezdni.

Po chwili w tył jego auta wjechała młoda kobieta poruszająca się toyotą. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawę kolizji rozwiązano pomiędzy sobą, bez wyzwania policji.

To kolejny uszkodzony pojazd należący do sieci carsharingowej. Jak nas poinformowano, wcześniej jeden z kierowców, najprawdopodobniej mając problemy z automatyczną skrzynią biegów, wjechał w ścianę sklepu przy ul. Lotniczej.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

26 komentarzy

 1. zapewne loda dorzuciła gratis

 2. Zapierdzielają po mieście nimi i ich nie szanują. Szczególnie wieczorami to tylko świstną koło mnie. Pozdrawiam. Niech selekcja naturalna robi swoje

 3. Jakie to polskie, niszczyć bo nie moje. Żal mi polaczkow za tą chora mentalność. Oczywiście część jest normalna, tylko dlaczego część

 4. To samo tyczy się wypożyczalni rowerów kto tym jeździi, pokraki i nieudolni życiowo ludzie.

 5. Jeździłem już tym samochodem jadąc nim dbałem bardziej niż o swój, nawet o jeden kilometr nie przekroczyłem prędkości, ciesząc się z jazdy. Chciałbym aby wszyscy tak dbali, ale lepiej wsiąść i katować go od razu na zimnym silniku, też juz wiele razy widziałem jak nimi jeździł, aby slalom między samochodami…

 6. lepiej byście Redakcjo napisali jakie sa konsekwencje takiego rozbicia wypozyczonego samochodu, z czyjego OC idzie odszkodowanie, jakie konsekwencje ponosi wypozyczajacy?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia