Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rolnicy protestują na granicy w Dorohusku. Wysypali ukraińskie zboże, sytuacja robi się bardzo gorąca (foto)

Coraz bardziej gorąco robi się na granicy w Dorohusku. Protestujący rolnicy wysypali zboże z ukraińskich ciężarówek. Z kolei kierowcy pojazdów zza naszej wschodniej granicy ruszyli na rolników. W porę interweniowali policjanci.

87 komentarzy

 1. Brawo rolnicy !!!!!!!!

 2. Polska zadymiarzy wydaje im się , że są bezkarni

  Powinni zniszczyć kilka traktorów i olać kilka gęb tym co wysypali zboże,
  może kolejny 'gnojownik’ chce dostać się do sejmu

 3. Sam jesteś nierób.

 4. maładcy oby więcej takich

 5. brawo rolnicy, jestescie jedyna grupa zawodowa co walczy o swoje prawa! inni morda w kubel i ponizej godnosci pracuja jeszcze raz brawo i dziekuje

 6. Skoro jest taka równość w unii europejskiej to towar powinien rozjechac się po wszystkich a nie w Polsce zostać
  Brawo Panowie

 7. Nie przepuszczajcie cystern z paliwem. Banderowcy za darmoą wywożą do siebie nasze paliwo a unas drożeje. Zamknąć szczelnie też dla osobówek.

 8. Chyba teraz uwielbienie dla kacapów ukraińskich na tyle spadło, że nie tylko w rejonie granicy, ale w całej Polsce zaczną się im wysypywać ciężarówki albo ulegać pożarom. Póki jeszcze nie zaczęli rządzić w naszym kraju, a do tego już mało brakuje. Jeszcze linie kolejowe trzeba zablokować. A nie drogi własnym obywatelom, jak ostatnio.

 9. Patrząc na ciągniki rolników to bidy nie ma, same wypasione sztuki za kilkaset tyś. Przypominam że średni wiek auta w kraju to 10 lat.

  • To nierobie na kredyt jest

   • W miastach większość mieszkań to w kredycie. Co latwuejyw razie czego sprzedać? Samochód, traktoreczy własne mieszkanie? Kto w mieście nie ma kredytu?

 10. i co na to nowy pseudorzad premier i ministry tez pseudo?

Dodaj komentarz

Z kraju