690 680 960

Przyjechał zabezpieczyć pojazd nietrzeźwego kolegi. Sam był po alkoholu

Świdniccy policjanci otrzymali informację, że ulicami miasta jedzie najprawdopodobniej pijany kierowca. Opisywane volvo oraz kierowcę mundurowi zastali na myjni samochodowej. 32-latek wydmuchał prawie promil alkoholu. Jego kolega, który przyjechał zabezpieczyć auto był w stanie po użyciu alkoholu.

Wczoraj rano policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Z informacji zgłaszającego wynikało, że ulicami Świdnika porusza się kierowca volvo, którego tor jazdy może wskazywać na to że jest pijany.

Opisywany pojazd policjanci zauważyli na terenie myjni samochodowej. Za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec Świdnika. Badanie alkomatem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie.

Podczas wykonywania czynności przez policjantów, na miejsce przyjechał mercedesem znajomy 32-latka w celu zabezpieczenia volvo kolegi. Policjanci sprawdzili także i jego stan trzeźwości. Okazało się, że 31-latek znajduje się w stanie po użyciu alkoholu.

Policjanci będą sprawdzać, czy 32-letni kierowca volvo w chwili prowadzenia pojazdu był trzeźwy. Z kolei jego 31-letni znajomy odpowie za jazdę samochodem w stanie po użyciu alkoholu, za co grozi grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat, a także 10 punktów karnych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Zacne towarzystwo …
    Sami koneserzy alkoholi

  2. błahahahaha:D

  3. hamburk – stan umysłu

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas