Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Posłowie Razem interweniują u prezydenta Lublina w sprawie budowy stadionu żużlowego

Posłowie i działacze Razem interweniują u prezydenta Lublina w sprawie budowy stadionu żużlowego. Problemem jest lokalizacja inwestycji, która ma powstać na obszarze szczególnie cennym przyrodniczo.

40 komentarzy

 1. Bardzo interesujące jak komuś zależy na tym terenie. I to nie ze względów przyrodniczych. Tak ciągle wspominana dolina Bystrzycy to wiele innych zaniedbanych i zapomnianych miejsc. Tu od lat nikt nie krzyczy o zdjęcie się nimi. Ścieżka wzdłuż Bystrzycy z której korzystają tysiące ludzi, zarówno ta w stronę zalewu jak i ta w stronę Tatar czy chociażby tereny wokół połączenia rzek i „wodospad” na Bystrzycy. Nie mówiąc o tym, że tym wysypisk iem zwanym walorem nikt nie interesował sie wcześniej. Oj dobry tu interes ktoś chce ukręcić.

 2. Czerwoni i komuniści ręce precz od Lublina. !

 3. Mateusz Matt Kokainko

  Na pohybel czarnym i czerwonym!

 4. Po co tor? Dla 8-10 meczów przez rok? Tor jest przy zygmuntowskich. Zamiast toru zróbcie tam zoo. Nie bede musiał do Zamościa albo wawy jeździć.

 5. Swoimi miastami się zająć, WON z Lublina. Szukają eozgłosu ale popłyna …

 6. A może dlatego, że obok jest kompleks sportowy, a także budowany jest dworzec metropolitarny? Teren zaniedbany i może byłby z tego jakiś porządek, a nie lepiej tylko jęczeć.

 7. W Lublinie stadion żużlowy w każdej parafii. Grunt konfiskować i sprzedawać deweloperom. Do niepotrzebnej Areny podatnicy dopłacają ale przecież to bogacze! Przy zarobkach 20tys /mies jak prezydent podatek 1000 zł to pikuś.

  • Ty to Yełop jesteś, elektorat jedynie słusznej partyji, która rozdaje cudze pieniądze, nieprawdaż…

 8. pasozyty pewnie chcą w łape. taki sposob na zycie zielonych i komuchów.

 9. Kasa z UE musi być przytulona, nieważne z jakiej partii politycznej. Przecież lepiej arene przerobić na tor żużlowy. Tam kopacze nie grają. Ale to jest nieopłacalne bo kasy z UE nie da się na przeróbkę wyciągnąć.

 10. Tam i tak jest przewidziana droga i te slamsy będą wyburzone. Zróbcie stadion na strefie a tam przy krochmalnej ogrodzić ich wysokim murem i zakaz wstępu do miasta

Z kraju

Polityka i społeczeństwo