690 680 960

Poranny wypadek na ul. Osmolickiej. Trwa ustalanie, kto zjechał na przeciwległy pas ruchu (zdjęcia)

W piątek rano na ul. Osmolickiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafiła jedna osoba, policjanci ustalają, kto przyczynił się do zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 5 na ul. Osmolickiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – toyoty i volkswagena. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd marki Toyota poruszał się w kierunku Bychawy, zaś auto marki Volkswagen w stronę Lublina. W rejonie ul. Cienistej doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. W wyniku tego obrażeń doznała jedna osoba i przetransportowano ją do szpitala. W rejonie wypadku mogą jeszcze występować niewielkie utrudnienia z przejazdem.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia m.in. to, który z kierowców zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Poranny wypadek na ul. Osmolickiej. Trwa ustalanie, kto zjechał na przeciwległy pas ruchu (zdjęcia)

Poranny wypadek na ul. Osmolickiej. Trwa ustalanie, kto zjechał na przeciwległy pas ruchu (zdjęcia)

Poranny wypadek na ul. Osmolickiej. Trwa ustalanie, kto zjechał na przeciwległy pas ruchu (zdjęcia)

Poranny wypadek na ul. Osmolickiej. Trwa ustalanie, kto zjechał na przeciwległy pas ruchu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

36 komentarzy

 1. Wcale nie mam zamiaru oczerniać Bolta, kierowcy itd, ale patrząc na uszkodzenia obu samochodów, prawdopodobnie to Toyota zjechała na lewy pas. Ma rozwalony centralnie lewy „róg” a polówka dodatkowo jeszcze przeciągnięta po boku prawie na całej długości drzwi, co sugeruje że to właśnie bolcik wbił się pod kątem w samochód jadący z naprzeciwka i fakt że samochody mijały się sprawił, że bolt ma rozwalony róg a polo jeszcze pociągnięty bok. Policjo, nie dziękuj.

  • Róg to ma krowa a samochód ma bok.

   • Rolniku, nie widzisz, że celowo wyraz róg ujęty jest w cudzysłów? Swoją drogą, ciekawe krowy hodujesz, składają się jedynie z rogów?…

   • kacapie, samochód ma bok ale ma i przód. A jak nazwać styk tych dwóch płaszczyzn? Może róg to niezbyt fachowe określenie, niemniej jednak oddaje sens. A jeśli nie zauważyłeś, to było określenie z przymrużeniem oka. Rozumiem że rzeczoznawca samochodowy zaśmiałby mi się w oczy, ale chyba każdy (oprócz ciebie) wie o co biega z tym rogiem, podczas gdy ty kojarzysz go jedynie z bydłem.

  • Limuzyna dla dzieciaka

   Ohohooo to chyba Toyota Camry ! No no no….. Dzieciakowi taką furę dać, to trzeba być niezłym Herkulesem

 2. Ostatni sprawiedliwy

  W czwartek po 6:00 jechałem w stronę Żabiej Woli i w Prawiednikach nie daleko zajezdni autobusowej wyskoczył mi na czołówkę w srebrnym gracie tak, że trzeba było uciekać na pobocze. Ale wszystko jest nagrane i materiały zawiezione na komisariat a tam będą już wiedzieli jaki mandacik przygotować. O dziwo i twarzyczka się pięknie nagrała.

 3. Bolt jeździł 24-ta godzinę żeby zarobić na wynajem Toyoty i usnął.

  • Jolanta_z_kaliny

   Niektórzy pracusie z bolta załatwiają podobnież swoje potrzeby fizjologiczne w pieluchomajtki dla dorosłych. Jeden kierowca bolt/Uber opowiadał, że załatwianie potrzeb fizjologicznych w pieluchomajtki zaoszczędza czas i dzięki temu robi jeden kurs więcej dziennie, czyli jest jakieś 10 złotych do przodu i może za to kupić liquid do e-papieroska. Spryciarze z Nich !

   • Mój mąż jeździ na uberze i bolt to siusiu robi do butelki, a potem wyrzuca do kosza. Jak grubsza sprawa, to tak jak piszesz w pampersa kupę robi

 4. Szkoda że DDR wykonana została tak blisko jezdni przez co stała sie prawie poboczem drogi. Rowerem jeździ się tam nie fajnie bo jest bardzo głośno i niebezpiecznie a jedno i drugie wynika z nadmiernej prędkości samochodów. Kiedy my przestaniemy być takimi dzikusami na drogach.

 5. Trwa „ustalanie „bo oczywiście sprawca jak większość takich głąbów na drogach , jest tchórzem i się nie przyznal ….

 6. pewnie Vw skrecac chcial w cienista

 7. Do Cienistej to było ok. 500 metrów.

 8. Jolnta z Kaliny ,dziś pomodlę się o Twoj wypłowiały mózg

 9. żenada wszyscy znawcy szkoda tych głupot czytać

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas