Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pomylił biegi i zaczął cofać, uszkodził trzy samochody. Kierowca toyoty był pijany (zdjęcia)

Po pijanemu wsiadł za kierownicę i ruszył w drogę. Doprowadził do zderzenia z trzema autami i usiłował uciekać. Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 19 w Lublinie. Kierujący toyotą mężczyzna poruszał się ul. Nadbystrzycką w kierunku ul. Jana Pawła II. W pewnym momencie doprowadził do zderzenia ze skodą.

Widząc co się stało, zaczął odjeżdżać z miejsca zdarzenia. Na ul. Jana Pawła II, w pobliżu skrzyżowania z ul. Romantyczną zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Po chwili ruszając pomylił biegi i zamiast do przodu, pojazd zaczął cofać.

W wyniku tego toyota uderzyła w stojącego za nią opla. Siła uderzenia sprawiła, iż opel wjechał jeszcze w znajdującego się z tyłu seata.

Sprawca zdarzenia znów usiłować uciec, jednak poszkodowani kierowcy wraz ze świadkami uniemożliwili mu dalszą jazdę. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Jak nam przekazano, mężczyzna był pijany. Wstępne badanie wykazało, że miał blisko dwa promile alkoholu a organizmie. Na szczęście podróżujące autami osoby nie doznały obrażeń ciała.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Sprawdzają również, czy po drodze mężczyzna nie rozbił jeszcze innych samochodów.

15 komentarzy

 1. barwy ukraińskie

 2. weszła ta konfiskata aut pijakom?

  • Chyba widzisz człowieku że ta Toyota jest więcej warta niź te 3 uszkodzone auta razem wzięte to o źadnej konfiskącie nie może być mowy. Zwykła stłuczka jakich kilkanaście każdego dnia na lubelskich ulicach.

   • Rozumiesz co czytasz? Czy weszła konfiskata aut pijakom !!!??? Jednego zaboli konfiskata starego Opla a inny poczuje konfiskatę prawie nowej Toyoty. To był bardzo dobry pomysł. No i obowiązkowa odsiadka tak od pół roku w górę.

 3. Może kiedyś po konfiskacie będzie można kupić takie auto za pół darmo.

 4. pijackie bydle za wszystko zapłaci i jednego mniej..

 5. Do paki lewackiego pijaka

 6. TOYOTA-IDIOTA

 7. Ręce kuje się z tyłu, zawsze

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo