Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci nadal prowadzą kontrole obostrzeń sanitarnych w galeriach handlowych, sklepach i autobusach (zdjęcia)

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem policjanci z lubelskiego garnizonu prowadzą liczne kontrole w galeriach handlowych, sklepach wielkopowierzchniowych oraz lokalach gastronomicznych czy autobusach. Jak informują mundurowi, osoby naruszając przepisy, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

91 komentarzy

  1. Mam propozycję żeby lekarze zaczęli przyjmować chorych jak powinni robić, a nie udawać, że leczą przez telefon. Wszystko jest postawione na głowie, albo w myśl hasła ratuj się kto może. A policja niech się weźmie za łapanie bandytów.

  2. Pod przykrywką zwykłej grypy niszczą gospodarki świata.

    • Masz racje!Z Ludzi robi się BANKRUTÓW STOPNIOWO.Przez STRACH Ludzie będą chorować i wydają kasę na zbędne rzeczy a przy okazji mamy SZTUCZNĄ INFLACJE – ALE TO JEST ZAMIERZONE, żeby wycofać gotówkę z Obiegu

  3. PYTANIE DO REDAKCJI. Gdzie w woj. lubelskim znajduje się kantor sieci PROMES? Czy (fot. KWP Lublin) oznacza że zdjęcia dostarczyła policja z woj. lubelskiego?

  4. Tylko sądy trochę inaczej wiidza świadome podduszanie się w masce jest nie legalne!!

  5. No i co ? Chcą mandat wlepić to się odmawia, przychodzi pismo o grzywnie, piszesz do sądu pisemko dostępne na internecie i umarzają:D takie to polskie prawo 😀 hahah

  6. Albo się kulsony nudzą, albo polskie łady kasy szukają….

  7. wstyd byc teraz niebieskim

  8. A ja powiem tak: Milicjanty, pocałujta pstre koze w łyse d*pe! Trzy razy mi mandat próbowaliście wlepić i jakoś nic z tego nie wyszlo!

Z kraju