Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci nadal prowadzą kontrole obostrzeń sanitarnych w galeriach handlowych, sklepach i autobusach (zdjęcia)

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem policjanci z lubelskiego garnizonu prowadzą liczne kontrole w galeriach handlowych, sklepach wielkopowierzchniowych oraz lokalach gastronomicznych czy autobusach. Jak informują mundurowi, osoby naruszając przepisy, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

91 komentarzy

 1. Paranoja – zlikwidować te obowiązki maseczki, szczepienia itp. Zrobić służbę zdrowia dla tych z certyfikatem a reszta zdychać. Zaczną się szczepić i jeszcze ze strachu gacie na twarz pozakładają. Wolność ma być w kraju lekarze nie powinni narażać własnego życia i leczyć niezaszczepionych.

 2. Milicja nigdy nie odbuduje zaufania społecznego działając bezprawnie i wbrew narodowi. Zaufanie Milicja podobnie do zaufania rządu. Metr poniżej mułu. Murem tylko za zielonym Mundurem.

 3. Kurde jak mi gość rozwalił auto na stacji paliw to policja nie mogła wziąć monitoringu bo to dopiero sąd może czy coś takiego mówili. A za byle maskę z okazji kowidoszopki to dochodzenie że hoohoo.

 4. POLICJANT- OCHRONIARZEM INTERESÓW RZADU⁉️ CZYLI SUTENEREM!!!

  POLICJANCI ROBIĄ TO NIELEGALNIE.
  WSZELKIE INTERWENCJE NA TERENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WEZWANIE WŁAŚCICIELA TERENU!!!
  Taka samowola powinna być temperowania legitymowaniem policjantów i złożeniem do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia wykroczenia.
  Wszystkich odsyłam do Konstytucji, na którą przysięgając- stawiają się pod murem- jak ochroniarz w Biedronce legitymujący nas lub grzebiący w naszym plecaku.
  Dlaczego na osiedlach nie wlepiają mandatów za złe parkowanie?
  Bo nikt ich tam nie wezwał, a nawet jak ktoś wezwał- to ktoś inny jest właścicelem- np. administracja osiedlowa… A ta zazwyczaj daje wolną rękę lokatorom, by mieć spokój…

  • Zawsze znajdzie się paragraf który obali powyższe tezy – kładą na glebę i zakuwają z tytułu utrudniania czy nie stosowania się do poleceń.

 5. U mnie w firmie 12 osób po preparacie 2x – ja tylko nie – okres po świąteczny troje zakeczupowanych na zwolnieniach z pozytywnym testem. Za 2 dni zakazili i mnie – 2 dni gorsze samopoczucie, zmęczenie – w 3 dzień już OK. U mnie w tej chwili forma 100% oni jeszcze dochodzą do siebie z uporczywym kaszlem.

  • A ty wiesz deklu co oznacza słowo ” szczepionka” wystarczy ze jeden z drugimco nogi jak patyczki ledwo odratowani przy porodzie teraz wegetują z kulawą odpornością immunologiczna i byle zefirek zwala z nóg.

 6. Czy ktos moze wie gdzie mozna kupic dodatkowe dawki szczepionek? Nie czuje sie bezpiecznie i chcialbym jeszcze 3 a moze 4 dawki zeby czuc sie spokojniej. Po 7 dawce to juz chyba spokojnie?

 7. No a pod nową dalej fajkami chamdluja tam strach im nie pozwala chodzic

 8. Taka sytuacja ognisko koronawirusa 4 osoby ze stanowiska 2 za 2 nieszczepine jada na test wszyscy dobrze sie czuja wynik pozytywny u zaszczepionych nieszczepy negatyw wracaja do pracy po 10 dniach sie spotykaja nikt niemaial zadnych objaw to idziemy na piwo wniosek szczepienie niemialo sensu jedynie mial dac swiety spokuj no i byl na kwarantanie pozdro

 9. a kościoły nie są wielkopowierzchniowych tam nikt nie sprawdza i jeden po drugim z jednej ręki i jest ok cona sanepid i inne służby

 10. To jest nie legalne.
  Sądy masowo uwalaja te mandaty!

  • Podaj przykład z niedawna, bo ostatnio gość wybulił po sprawie 3000 zł.

   • To ty podaj przykład tego gościa!? Są tysiące już spraw w ten sposób załatwionych w Sądach. Oczywiście była jedna gdzieś przegrana sprawa tego typu. Ale nie wiem czy było dalej odwołanie do wyższej instancji.

   • Przestań bredzić- sąd i instancji: 100 zł grzywny i zwolnienie z kosztów postępowania – sąd II instancji po odwołaniu uniewinnienie. -tyle

Z kraju