Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Policja wzbogaci się o 53 pojazdy do kontroli technicznej i 100 nieoznakowanych samochodów z wideorejestratorami

53 pojazdy do kontroli technicznej i 100 nieoznakowanych samochodów z wideorejestratorami – o tyle zwiększy się flota Komendy Głównej Policji dzięki dwóm projektom dofinansowanym ze środków unijnych. Celem inwestycji jest zwiększenie skuteczności działań policji w zakresie ochrony i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

30 komentarzy

  1. Jak analizator spalin przyczyni się do bezpieczeństwa na drodze? Bzdura i rzeczywiście dojenie z nas kasy

    • Analizator spalin ma się przyczynić do zabierania Polakom pojazdów, a nie do bezpieczeństwa. I to w trasie, prosto z analizatora na lawetę i dziękuję, do widzenia. Zakaz dalszej jazdy, a na koniec nowy mandacik.

  2. 3RP nie jest państwem suwerennym a chazarską organizacją przestępczą, korporacją zarejestrowaną w Stanach Zjednoczonych jako „Republic Poland of”. Tylko bojkot wyborów może nas uratować, tylko bardzo niska frekwencja, bo na kogo by się nie głosowało za każdym razem jest tylko gorzej.

  3. Warto przypomnieć, że po 123 latach zaborów po pierwszej wojnie światowej Polska była szóstą gospodarką Świata. Wtedy zaczęła się okupacja niemiecka, a później okres PRL- okupacja sowiecka. Po okresie PRL Wałęsa (chazarski agent, prawdziwe nazwisko Lejba Kohne) po wybraniu go prezydentem, był winien Polakom składać przysięgę na konstytucję 23 kwietnia 1935r (czyli państwa napadniętego przez Niemców).

  4. A Wałęsa przysięgał na konstytucję PRL, więc dziś Polska nie jest kontynuacją Polski przedwojennej, a kontynuacją Polski okupowanej przez Sowietów. Dlatego właśnie nie należą nam się odszkodowania od Niemiec i Ruskich za zniszczenie naszego kraju podczas wojny. Rzeczpospolita Polska skończyła się we wrześniu 1939r. a to co jest dzisiaj nie ma ciągłości prawnej z prawdziwą Polską. Tu jest już Polin, nie Polska,! Rządzą peysate dranie, a Polacy są tylko niewolnikami, żeby na nich zarabiać szekle!

  5. Polski już nie ma, został po niej „napis”! Tylko bojkot wyborów! Precz z ich parszywą „demokracją”!

  6. lepperem popełnili samobójstwo