Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pobił psa i powiesił na drzewie. 10 tys. złotych nagrody za wskazanie sprawcy

10 tys. złotych jest już przeznaczone dla osoby, która wskaże sprawcę powieszenia psa na drzewie. Do tego bestialstwa doszło przy jednej z ulic Wałbrzycha, prawdopodobnie w minioną środę.

W miniony czwartek przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania z Wałbrzycha otrzymali zgłoszenie z prośbą o interwencję. Sprawa dotyczyła powieszonego na drzewie psa, zaraz za Schroniskiem dla Zwierząt w Wałbrzychu.

– Po przybyciu wraz z lekarzem weterynarii, na miejscu czekali na nas już funkcjonariusze policji, którzy doprowadzili nas na miejsce. Idąc tam nogi uginały nam się w kolanach, w końcu doszliśmy. Widok łamiący serce na tysiąc kawałków. Niewielka sunia powieszona na własnej smyczy. Dramat!!! – relacjonują na Facebooku przedstawiciele Fundacji.

W tej sprawie zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jednocześnie Fundacja poszukuj osób, które mogą mieć wiedzę na temat sprawcy tego bestialskiego czynu.

– Mamy wstępne wyniki sekcji i oględzin zwłok, które potwierdziły, że sunia została pobita i uduszona. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w środę. Zwracamy się z ogromna prośbą, jeżeli ktoś rozpoznaje sunię, zna właściciela lub widział całe zdarzenie prosimy o anonimowe informacje do nas. Pomóżcie nam znaleźć sprawcę, niech odpowie za to co zrobił – apelują przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania.

W chwili obecnej nagroda za wskazanie sprawcy to 10 tys. złotych.

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj

(fot. FB Fundacja Mania Pomagania)

41 komentarzy

  1. Smiesznie wyglada ten pies 😀 Troche taki niezywy 🙂

    • Rozalia swoim wpisem udowodniłaś, że reprezentujesz zerową płaszczyznę intelektualną. Twój jakże żałosny przypadek nie wymaga dalszej eksplanacji.

  2. Mniej g*wna na ulicach

Z kraju

Polityka i społeczeństwo