690 680 960

Po weekendzie majowym dzieci z klas I-III wrócą do szkół

Podczas porannej rozmowy w RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że od 4 maja dzieci z klas I-III wrócą do szkół. Jednocześnie zaznaczył, że szkoły zawsze były priorytetem jeśli chodzi o przywracanie normalnego funkcjonowania.

Adam Niedzielski w środę rano na antenie radia RMF FM powiedział, że od najbliższego wtorku dzieci z klas I-III wrócą do szkół. Nadal jednak trwają rozmowy, czy dzieci będą mogły wrócić do placówek oświatowych na terenie całego kraju, czy też w wybranych regionach. Tam zostałoby utrzymane nauczanie hybrydowe. Z kolei zajęcia dla uczniów klas IV-VIII nadal będą odbywać się zdalnie. 

– Jest za wcześnie, aby jednym ruchem przywrócić naukę stacjonarną dla wszystkich klas w całym kraju. Chcemy to podzielić na etapy – powiedział szef resortu zdrowia.

Adam Niedzielski przyznał, że jeszcze w maju docelowo wszyscy uczniowie mają wrócić do szkół. Szczegóły tych zmian mają być przekazana na konferencji prasowej już dzisiaj, podczas której zostanie również przedstawiony plan na najbliższe kilka tygodni.

(fot. LUW)

10 komentarzy

 1. Rychło w czas…

 2. No i co niedowiarki, mamy kolejny sukces rzadu zjednoczonej prawicy, oby tak dalej, niech Polska rośnie w siłę i gospodarka wróci do szybkiego rozwoju jak przed pandemią. Tak wgl nie było by tak dużo zakażeń gdyby dziewczynki i dzieciaki nie bawiły się w jakieś strajki.

 3. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  „… od 4 maja dzieci z klas I-III wrócą do szkół” – toż to będzie płacz w obie garście i bodajkowanie na wszystkich świętych, a premiera w szczególności 😆

 4. Matki Polki podniosą zaraz wrzask, że ich dzieciom odbiera się dzieciństwo (!)

 5. W lipcu kolejny lokdałn.

 6. Bardziej ogłupiają lekcje religii… np. na lekcjach biologii dzieci dowiadują się o teorii ewolucji, a na potem na lekcji religii mówi się im o bocianach przynoszących dzieci i o uprawianiu grządek kapusty w których, rzekomo się je też znajduje.
  I miej tu mądre dziecko…

 7. Głos Twojego sumienia

  Lepsza religia i lekcje o zmartwychwstaniu niż lekcje o tym że dwóch chłopców może bez wstydu trzymać się za rękę i być parą oraz wychowywać potomstwo i że jest to jak najbardziej normalne.

  Ale wasze matki pewnie nie chodziły do szkoły skoro spłodziły i wychowały takich….

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas