Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po uderzeniu w płot wypadł z opla. Był nietrzeźwy, nie miał uprawnień (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem w Stoczku Łukowskim doszło do wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Mężczyzna po uderzeniu w płot, wypadł z pojazdu.

W poniedziałek przed godziną 21 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku w Stoczku Łukowskim, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie posesji, a z auta wypadł kierowca.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 28-letni kierowca opla, przed zakrętem wyprzedził inną osobówkę, a następnie stracił panowanie nad autem. Samochód zjechał z jezdni na chodnik i uderzył w ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący został wyrzucony przez szybę auta.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak się okazało, 28-latek nie miał uprawnień do kierowania samochodem, a dodatkowo był nietrzeźwy. Badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Wkrótce 28-latek usłyszy zarzuty i stanie przed sądem.

Po uderzeniu w płot wypadł z opla. Był nietrzeźwy, nie miał uprawnień (zdjęcia)

(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

  1. Jakby ogrodzenie było ze szpikulcami …. ech marzenia.

  2. Też tak macie? Że im bardziej jesteście pijani, to tym większą czujecie potrzebę wyprzedzania?

    • Wbrew pozorom wcale nie trzeba bardzo dużej prędkości żeby po tym jak poduszka obije mordę wylecieć przez szybę… oczywiście wszystko to gratis gdy się nie zapnie pasów…

    • Nie, bo my nie jeździmy, jak jesteśmy pijani.

  3. A OC ten złom ma ?

  4. Szkoda, że to nie było jego ostatnie tango…..

Z kraju