690 680 960

Po raz czwarty w tym tygodniu. Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie z pniakiem (zdjęcia)

Dzień po dniu w tym miejscu dochodzi do kolizji i wypadków. Za każdym razem przyczyna jest taka sama: lekceważenie oznakowania. Właśnie po raz kolejny zderzyły się tam dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i al. Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący skodą mężczyzna poruszał się od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z toyotą, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Na szczęście nie odniosły one poważniejszych obrażeń ciała. Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności kolizji.

To już czwarte tego typu zdarzenie w tym miejscu w ciągu ostatnich trzech dni. W poniedziałek po południu zderzyły się tam peugeot z toyotą, a wieczorem mercedes z renaultem. Z kolei we wtorek przed godziną 23 hyundai i opel.

(fot. lublin112)

81 komentarzy

 1. 30km/h dla jadących od miasta + foto radar.

  Zyska:
  – budget na mandatach
  – kierowcy na życiu i zdrowiu
  – służby policja/straż/ pogotowie

  Stracą:
  – warsztaty blacharskie

Kursy walut

 • USD 4.1903zł -1.17%
 • GBP 5.2543zł -0.31%
 • EUR 4.5148zł -0.36%
 • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas