Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany traktorzysta stwarzał zagrożenie na drodze. Zareagował świadek

Wczoraj po południu jeden ze świadków widząc poruszającego się całą szerokością drogi traktorzystę, nie wahał się ani chwili, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. Jego podejrzenia okazały się słuszne, mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 16 w miejscowości Policzyzna w gminie Krzczonów w powiecie lubelskim. Przypadkowy świadek zauważył, jak drogą publiczną mężczyzna porusza się traktorem. Tor jego jazdy wskazywał, że mógł on znajdować się pod wpływem alkoholu. Ze względu na niebezpieczeństwo spowodowania wypadku przez stwarzającego zagrożenie kierowcę, świadek postanowił działać.

Powiadomił o wszystkim policję, sam zaś uniemożliwił mężczyźnie dalszą jazdę. Ten usiłował się oddalić, więc dokonał obywatelskiego ujęcia.

Badanie alkomatem, wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Nie posiadał też dokumentów na pojazd, którym się poruszał. Policjanci prowadzą teraz w tej sprawie postępowanie. Za kierowanie pojazdem mechanicznym po drodze publicznej mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

60

62

(fot. nadesłane)
2018-08-05 08:16:50

23 komentarze

 1. Traktor wersja light ?

 2. icosietakpatrzysz

  No faktycznie bohater po co wogole wychodził ze swojego klimatyzowanego apartamentu?

 3. Wiklinowy Nocnik

  Brakowalo obywatelskiego wpi[..]

 4. Ostatnie zdjęcie to mistrzostwo. Nie wiem czemu ale fajnie się na nie patrzy.

 5. Prawidłowo , mógł kogoś zabić tym czymś.

 6. Jerzy Gondol z Nadwisły

  Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!

 7. Mam nadzieję że traktorzysta pozwie tego ,,bohatera,,

  • A ja mam nadzieję, że zdechnie w sztumie lub jak tobie lub twoim bliskim pijany jełop za kierownicą zrobi krzywdę wtedy zobaczymy jak będziesz mówił

 8. Kurza Twarz… I teraz weź czlowieku na droge wyjedz. Żeby na zero spadło będę musiał w listopadzie żniwa kończyć. Tego to ja sie nie spodziewał.

 9. 1 promil to był ledwo cyknięty i współczuję człowiekowi że spotkał konfidenta na swojej drodze Rozumiem mógł mu zabrać kluczyki , ja bym podwiózł osobówką człowieka do domu , do żony ale dzwonić na policję , meldować na bliźniego swego Brzydził bym się coś takiego zrobić

  • no ciekawe czy byłby taki skory jakby łysy BMW jechał.

  • Taa zabrałby kluczyki i jeszcze odwiózł do domu? To gość nawet nie zrozumiałby, ze robi źle :] tak przynajmniej drugi raz się zastanowi jak będzie chciał po pijaku wsiadac na traktor.

  • Ciekawe czy jak ci coś ukradną albo dostaniesz wpierd*l to nie będziesz dzwonił na Policję. Bezpieczeństwo tworzymy sobie sami i każdy się powinien z tym utożsamiać. Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że sam wsiadasz za kółko po kielichu i dlatego bronisz tego gościa.

  • Ten sprzęt nawet kluczyków nie posiada , odpala się na drucik. Ciekawe czy będziesz dawał takie rady jak zrobi krzywdę Tobie czy Twoim bliskim .. nie byl to pierwszy wybryk tego ,, przyzwoitego obywatela” .

 10. Wielki mi „bohater”, sponiewierał na ziemi starszego człowieka. Można dokonać obywatelskiego zatrzymania, ale bez takich „kowbojskich sztuczek aby dziadka rzucać na glebę i jeszcze wrzucać zdjęcia do internetu. Trochę godności do drugiego człowieka. Pewnie dziadek jechał z pola na pole, a zresztą każdy kto wie gdzie jest Policzyzna to wie że praktycznie mało co tam jeździ. Ale trafił się „bohater” z miasta, ciekawe czy do kozaka by wystartował…

  • Tak z libacji na libacje jechał …. I gdyby nie startował z drutem i nie kopał z traktora na bank bym go tak nie trzymał. Więc kolejnym razem komentuj jak poznasz całość obraz . I dla Twojej znajomości sytuacji to dwa lata temu wjechał mi w przyczepę z końmi również na mocnej bani ! Tu chodzą małe dzieci,. Starsiu ludzie itd … Ręce mi opadają jak czyta się takie bzdury ….

   • Mecenasik z Piaseczna

    Lublin112, dlaczego nie napisaliście nic o tym drucie i kopaniu z traktowa? Dajecie artykuł a siejecie dezinformację wśród czytających, gdyby była taka informacja nikt nie miał by wątpliwości.

  • Won do budy menelu Krzysztofie!

Z kraju