690 680 960

Auto dachowało, troje dzieci poszkodowanych. Kierowca miał ponad 2 promile

W sobotę wieczorem w miejscowości Machów doszło do dachowania auta osobowego. Do szpitala trafiła trójka dzieci.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18:30 w miejscowości Machów w gminie Wilków w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego marki Renault.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W wyniku wypadku poszkodowana została trójka dzieci w wieku 8,9 i 10 lat. Jak się okazało mężczyzna przewoził dzieci niezgodnie z przepisami, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierowca pojazdu miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

2018-08-04 21:33:24
(fot. Policja Opole Lubelskie)

28 komentarzy

 1. Tatuś roku.

 2. Ktoś wie w jakim stanie dzieci?

 3. Nie od dziś wiadomo ze takie sklepiki jak na Kępie, Machowie, Wilkowie, w Dobrym czy innej miejscowości, to wylęgarnia kierowców którzy są pod wpływem. Szczególnie w okresie wiosenno-jesiennym, momencie kiedy jest dużo pryskania, prac w sadach czy chmielnikach. Ile traktorów czy samochodów stoi wieczorami pod sklepem ? Nikt chyba nie powie ze rolnik jeden czy drugi zajechał napić się wody, czy soku, bo każdy wie jak jest. Dziwi tylko fakt ze ludzi w takim przypadku jak ten wyżej ogarnia znieczulica i brak reakcji. Szkoda dzieci bo to One będą miały najgorzej. Prowadzącego samochód, bo kierowcą ciężko go nazwać, przed sąd i tak dołożyć, żeby pamiętał do końca życia.

 4. Co z dziećmi, w jakim są stanie zdrowia?

 5. Widać niedorozwój jak siada za kółko po alkoholu. Widać za nic ma życie rodzinne, alkohol najważniejszy, mamusia też widać za nic ma bezpieczeństwo swoich dzieci skoro pozwala pijanemu ojcu wozić dzieci. Dożywocie
  i zarzuty też dla matki za brak sprawowania opieki nad dziećmi,juz lepiej żeby dzieci trafiły do rodziny zastępczej niż żeby były w takiej rodzinie.

  • Mieszkaniec wsi 2

   Mieszkancu wsi nie wypowiadaj się nie znając sytuacji…

   • Pff każdy może wypowiedzieć swoje zdanie… A facet powinien z więzienia już nigdy nie wyjść

   • Znam sytuację sprawca tego wypadku ciągle jeździł na gazie nie raz były z nim dzieci żonka wiedziała i w dalszym ciągu zostawiała mu dzieci pod opieką.Żal

 6. Czy z dziećmi wszystko dobrze?

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas