Pijany motocyklista doprowadził do czołowego zderzenia

W miniony czwartek w Poniatowej doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Kierujący jednośladem był nietrzeźwy, mężczyzna miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu.

W miniony czwartek po godzinie 18 na ul. Leśniczówka w Poniatowej doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem, na krętej drodze oznaczonej znakami ostrzegawczymi, jechał lewą stroną drogi. Wyjeżdżając zza zakrętu doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym fordem, którym kierowała 62-letnia kobieta z gminy Poniatowa.

W wyniku zderzenia pojazdów kierujący jednośladem przewrócił się. Na szczęście wywrotka zakończyła się dla niego tylko ogólnymi potłuczeniami.

Jak się okazało, 41-latek był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Co więcej, mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierująca fordem był trzeźwa. 41-latek wkrótce stanie przed sądem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. Siny ryj dobrze kumał .W razie „w” motocyklem będzie mógł uciec policji np. w pola , tylko nie przewidział ” czołówki” za zakrętem .
  Czy go zamkną do puchy w ramach recydywy ? Wątpię .
  WOLNE SĄDY !!!!
  WOLNE SĄDY !!!!

 2. Słyszałem że był to Mirek że Szkolnej w Poniatowej. Mi al kiedyś Fiata Uno i po pijaku też to rozwalił. To taki kundel nie rasowy co wypić lubi.

 3. patrzajta w lustra

 4. Znowu wieśniaki z Opola…

 5. a co masz durniu do opola???

  • Jak mam służbowo wjechać do Opola to najpierw odmawiam dziesiątkę różańca. Ostatnio taki jeden niedorozwiniety busem wyprzedzal mnie w centrum na przejściu. Bialy bus i 2 upośledzonych w środku. Mózgów nie mieli więc nie myśleli co by było gdyby weszło im to dziecko które czekało.

 6. Wszystkich z kierowców z okolic poniatowej zaszyc ewentualnie wyposażyć auta w alkoblokady skończy się problem z pijanym na drodze w tym rejonie:)

 7. Czy to był Mirek? Należało mu się od bardzo dawna. Kara to dopadła za to picie i jeżdżenie. A jak nie to w końcu po pijaku trafi gdzie trzeba.

 8. Widziałem zdarzenie ,sam9ch9d zadrapany że pasta polerksa by zeszło…Ale.co tam kasę z ubezpieczenia trzeba wydrzec A chlop niech płaci,!! Dałby 200 zł i było by po sprawie ale baba wolała.narobic.mu smroduni brudu, A żeby tak jej przyznali co najwyższej 200 zł!! Za oc

  • Życzę Ci takiego samego zadrapania auta i żebyś dostał tylko na pastę polerską… Skoro bronisz pijaków za kierownicą to zapewne sam nie raz jeździłeś na podwójnym gazie. Patole i ameby umysłowe

 9. Pijaku nie.powoni jeździć ale bez przesady leśniczówka to jak wieś polna !!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie