690 680 960

Panuje upał, Słoneczny Wrotków wydłuża godziny otwarcia

W związku z panującymi obecnie wysokimi temperaturami w najbliższy weekend Słoneczny Wrotków zostanie otwarty o godzinę wcześniej. Kompleks basenów nad Zalewem Zemborzyckim będzie czynny w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-19:00.

W czerwcu ośrodek jest czynny w weekendy, a wraz z końcem roku szkolnego i początkiem wakacji baseny będą otwierane codziennie, o ile tylko pogoda na to pozwoli.

Słoneczny Wrotków to kompleks składający się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12-metrowych oraz 7-metrowego brodzika.

Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne. Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym funkcjonowaniem kompleksu zapewniają wykwalifikowani ratownicy i wyposażona w monitoring służba ochrony.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń. Cennik ośrodka jest taki sam, jak w poprzednim sezonie.

(fot. Słoneczny Wrotków)

6 komentarzy

  1. Jednak się kąpią w tym syfie, no cóż kwiat lubelskiej [***] też się musi gdzieś bawić. Toalety zróbcie przynajmniej bezpłatne to nie będą sikali do basenów.

  2. lubelskie cebularze zażywają kąpieli w Zlewie Zemborzyckim

  3. W życiu tam nie pójdę.

  4. Już patusy sześciopak Żubra chłodzą z promocji z Biedry na jutro….

  5. Co z tego że gorąco na dworze,przecież ta woda jest taka lodowata nawet jak są upały nie zgrzewa się. Lepiej zamiast płacić wejściówki pojechac gdzieś nad jezioro bo woda cieplejsza

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej