690 680 960

Odpadająca lampa, niesprawne oświetlenie, luzy w zawieszeniu. Taki pojazdem przewożono pasażerów

Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie podczas kontroli mercedesa, którym wykonywano przewozy pasażerskie, ujawnili sporą liczbę usterek technicznych. Pojazd skierowano do naprawy.

W minioną sobotę inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie zatrzymali do kontroli pojazd wykonujący przewozy na linii komunikacyjnej Lublin – Lubartów. Jak się okazało, stan techniczny pojazdu pozostawiał wiele to życzenia.

Inspektorzy ujawnili w kontrolowanym mercedesie m.in. nieprawne światła pozycyjne, niesprawne światła cofania, wszechobecną korozję, niewystarczająco izolowane przewody instalacji elektrycznej wewnątrz oraz na zewnątrz pojazdu, niesprawne dodatkowe światła dzienne pojazdu, odpadającą lampę tylną, ostre krawędzie na karoserii, luzy w zawieszeniu pojazdu.

Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny, a pojazd skierowano do naprawy. Dowód rejestracyjny wróci do właściciela dopiero po dokonaniu niezbędnych napraw i po okazaniu zaświadczenia o pozytywnym wyniku badania przeprowadzonego przez uprawnionego diagnostę.

2018-05-24 16:28:58
(fot. WITD)

29 komentarzy

 1. Piszecie o krótkich trasach. Z Lublina do Białej Podlaskiej jeżdżą komorami gazowymi, wali w środku spalinami i brak wentylacji. Szczególnie wyróżnia się „biznesmen” z Ostrówka i BP tour.

 2. Nie tylko odpadające lampy,dziury w podłodze, brak świeżego powietrza, zaparowane szyby, w białym busie prowadzącym często przez faceta wyglądającego jak siniak, a konkretnie bordowego na twarzy jak by od wódki, jeżdżę do pracy do lublina i czasem muszę jechać tymi złomami, nie dość ze telepie to jeszcze na brudnych uszkodzonych siedzeniach. ale cóż prasowało by tak naszych włodarzy zasadzić i wysłać na przejażdżkę

 3. To złom z Lubartowa od tego cwaniaka z ul. Kolejowej. To nie jedyny złom jaki posiada ten obywatel.

 4. Takim złomem to mozna co najwyzej swinie do uboju wieźć…

 5. Jan nierzetelny

  Przecież on jest lepszy niż neoplan należący do MPK którym wczoraj jechałem na 31 !!

 6. Piwinni to podnieść stawkę za bilety i bedzbęna nowszy tabor.

 7. A u panów Isnpektorów w ich autach wszystko cacy? Zadnych wycieków luzów ,rdzy nie ma? Nie mozłiwe bo sa . Widziałem nie raz ale im wolno

 8. A neoplany w mpk jezdza jak to jest mozliwe swoj swego mie tyka??Ktks tu niezlego glupa pali na temat mpk zero kontroli szrot jezdzi po miescie

 9. Ale mi nowina! !!! Lublin-Kraśnik też takie cuda kursują i nikt ich nie łapie. ..jadę tylko 7 min.ale strach w oczach za każdym razem.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas