Obaj postanowili przejechać na czerwonym świetle. Pojazdy się zderzyły

Późnym wieczorem, na przebudowywanej drodze z Lublina w kierunku Biłgoraja, zderzyły się dwa auta. Obaj kierowcy postanowili, że przejadą na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21:30 w Ćmiłowie koło Lublina. Na przebudowywanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj, zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i nissan. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że obaj kierowcy jechali w kierunku Lublina. Kierujący toyotą mężczyzna widząc czerwone światło, zatrzymał się przed sygnalizatorem. Za nim to samo uczynili kolejni kierowcy.

Tymczasem kierowca nissana postanowił nie czekać na zielone światło, tylko zaczął omijać stojące auta. W tym samym czasie kierowca toyoty, znudzony długim oczekiwaniem na zielone światło, postanowił również przejechać na czerwonym. Kiedy ruszył, zajechał drogę nissanowi i doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierujący toyotą mężczyzna został ukarany za spowodowanie kolizji, obaj kierowcy otrzymali również mandaty karne za zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej.

61
(fot. lublin112)
2018-06-16 00:30:50

19 komentarzy

 1. Takie zachowania to norma na tej trasie. Prawdziwy Armagedon jest niestety na skrzyżowaniu przy granicy Lublina z drogą prowadzącą do Urzędu Gminy. To co tutaj się wyczynia pomiędzy wyjeżdżającymi i wjeżdżającymi w tę drogę przekracza wszelkie normy. Tutaj policja powinna rozwinąć obóz, bo zwykły patrol nie wystarczy.

 2. głupich mówią .że nie rodzą matki .oni są wśród nas w kretytowanych pojazdach samochodowych

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku