690 680 960

Prowadziła rower, trafiła do szpitala

Leżący na środku drogi rower oraz stojąca obok karetka pogotowia ratunkowego zaniepokoiły wieczorem naszych czytelników. Jak się okazało, jedna z rowerzystek upadła doznając obrażeń ciała.

O wypadku, do jakiego miało dojść w sobotę późnym wieczorem na jednej z lubelskich dróg dla rowerów, poinformowali nas czytelnicy. Około godziny 22:30, na drodze dla rowerzystów biegnącej wzdłuż al. Andersa upadła kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, z relacji rowerzystki wynika, że prowadziła ona rower. W pewnym momencie potknęła się i wraz z jednośladem upadła doznając urazów głowy. Ratownicy medyczni udzielili jej pierwszej pomocy i przetransportowali do szpitala.

Na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.
61
(fot. lublin112)
2018-06-17 00:03:38

6 komentarzy

 1. Jutro ładna pogoda i znów strach z domu wyjść. Trzeba trawnikami chodzić, bo psychopaci na dwóch kółkach zabiją człowieka.

 2. A mandat dostała?
  Prowadzący rower jest pieszym, więc nie wolno mu poruszać się po jezdni drogi dla rowerów (poza przypadkami przechodzenia przez nią).

  • dobre pytanie. Pewnie puścili „biedactwo” nawet bez upomnienia. Może SM i Policja zaczęłyby karać spacerowiczów na ścieżkach i drogach rowerowych? Nie często jeżdżę na rowerze, ale bardzo mnie wk..wia, że za każdym razem natykam się na jakieś wózki na spacerze z Karyną, hulajnogi jadące zygzakiem czy babinki z wózkami na 2 kółkach ciągnące z jakiejś biedronki zakupy. Od takich spacerów macie chodnik!

   • Racja i jeszcze ci beztroscy psiarze, których psy łażą po drodze dla rowerów albo niechcący na nią wchodzą bo paniusia niby trzyma psa na smyczy a tak naprawdę zajęta jest smartfonem lub przekonana jest że wie jak w każej sekundzie zachowa się jej pupil. Nie chcę być w waszej skórze psiarze jak wasz pies spowoduje upadek rowerzysty (wystarczy że wlezie pod przednie koło)a jego uszczerbek na zdrowiu może być znaczny A WY zapłacicie za koszty leczeni i rehabilitacji a może nawet rentę do końca zycia poszkodowanego

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Gołymi okularami widać, że są takie „panie” co im nie tylko jazda rowerem szkodzi, ale i prowadzenie roweru.
  Może są też takie „panie”, które mdleją na sam widok roweru, ale się nie ujawniają.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas