690 680 960

Nielegalne automaty do gier hazardowych w lokalu na terenie Lublina

W miniony poniedziałek w jednym z lokali na terenie Lublina zostały zarekwirowane nielegalne automaty do gier hazardowych. Co więcej, policjanci zatrzymali na miejscu poszukiwanego mieszkańca Lublina.

W miniony poniedziałek operacyjni z wydziału zajmującego się przestępczością gospodarczą KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie weszli do lokalu przy ulicy Elektrycznej. Mundurowi ustalili, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Dodatkowo funkcjonariusze odnaleźli gotówkę w kwocie blisko 5 tysięcy złotych oraz zatrzymali na miejscu poszukiwanego mieszkańca Lublina. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko pół roku więzienia.

Teraz trwa sprawdzanie, kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier. Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

14 komentarzy

 1. A czy są gdzieś legalne?

 2. Państwo działa jak mafia, nikt inny nie może prowadzić hazardu, tylko rząd .

  • Nie siej popeliny rząd uchwalił że kasyna mogą taka działalnośc prowadzić

  • Tak, w punktach lotto.

  • Gdyby wszędzie stawiano te złodziejskie maszyny , to połowa polskich rodzin żyła by w ubóstwie . Wystarczy że tylko jedna osoba w rodzinie zostanie pochłonięta w trybiki tego ustrojstwa , a rodzina tonie w długach .

 3. Zawijajoł je , a pòźniej ktoś wpływowy będzie je trzymał i liczył pesos …heh

 4. Ty parówo kończ herbatkę i spać hehe

 5. 112 cenzorzy rodem z CHRL

 6. „Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia”.
  W tej sytuacji należałoby ukarać producenta automatów służących do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

 7. Było się ubezpieczyć przewidywać takie sytuację !!. :DDDD

 8. Nielegalne gry typu pancerna brzoza , maseczki od instruktora i respiratory od pana od broni są w użyciu od dawna ale gotówka nie została zabezpieczona ani na miejscu nikt nie został zatrzymany cóż taki mamy klimat…

  • Noo. Masz rację . Nawet tak w szczytnym celu jaki prowadziła firma jak Amber Gold przeszkadzała im działalność .

 9. Krashan Bhamradżanga

  Oj pokręciłby na starych dobrych bębnach za luźny banknot.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas