Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Niebezpieczne sople pod wiaduktem na ul. Diamentowej. Interweniowali strażacy

Nasz Czytelnik przejeżdżający pod wiaduktem kolejowym na ul. Diamentowej zaalarmowali nas o niebezpiecznych soplach. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

– Uwaga na sople o długości kilkudziesięciu centymetrów wiszące pod wiaduktem na ul. Diamentowej – zaalarmował nas Czytelnik. Na miejscu okazało się, że wisi ich kilkadziesiąt i stwarzają duże zagrożenie dla kierowców poruszających się na nitce w kierunku ul. Wrotkowskiej. Niektóre z sopli miały po kilkadziesiąt centymetrów.

 

O sprawie została zaalarmowana straż miejska, która przekazała informację do straży pożarnej. Na miejscu strażacy usunęli kilkadziesiąt lodowych nacieków.

Przy okazji przypominamy, że w sezonie zimowym właściciele budynków mają obowiązek usuwania sopli i śnieżnych nawisów. Spadające kawałki lodu mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

2018-01-09 18:41:58
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. bimerowi z e60 takie zwisają bo dziada nie stać na garaż

  2. Jak nie filary bez gąbeczek, złe wyprofilowanie, niewłaściwa mieszanka nawierzchni bitumicznej to sople zagrażają kierowcom. Zamknąć przejazd pod wiaduktem w cholerę. Ile to problemów, za jednym zamachem zniknie.

  3. Takie same wisialy na witosa w kierunku swidnika nad ulica hutnicza

  4. Od tego ciągłego walenia w filary zaczynają pękać stropy.

  5. A to robota dla strażaków czy zarządcy drogi?

  6. Co roku od wielu lat to samo. Zdezelowany most, złe odprowadzanie wody.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo