690 680 960

Na zakręcie pojechał skodą prosto i uderzył w budynek. Kierujący pijany, poszukiwany i bez uprawnień (zdjęcia)

W sobotę rano na ul. Zamojskiej w Lublinie pojazd osobowy uderzył w budynek. Jak się okazało, kierowca był pijany, co więcej poszukiwany i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 5:30 na ul. Zamojskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w budynek. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Skoda jadąc ul. Zamojską od strony centrum, na łuku drogi, na wysokości sklepu sieci Biedronka pojechał prosto. Pojazd przejechał przez pas zieleni i chodnik, a następnie uderzył przodem w budynek przylegający do hotelu. Autem podróżowało trzech mężczyzn, wszyscy byli w podobnym stanie trzeźwości, mieli po około 2 promile alkoholu w organizmach.

Co więcej, kierujący prowadził pojazd nie posiadając uprawnień i był poszukiwany. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby, kierowca oraz jeden z pasażerów. Na miejscu policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Marcin)

22 komentarze

 1. Skubany 🙂 ,pił żołądkową gorzką miętową żeby czuć nie było że pił 😀

 2. ale dach caly, takich to trza do obozow karnych wtedy bedzie porzadek razem z sedziami aktorami i i nnymi znanymi pijaczkami

 3. Tym razem skoda wycofana z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej! A i „miszcz prostej”, w drodze wyjątku, pewnie trochę posiedzi.

 4. Miejska patologia w akcji.
  Niezła kumulacja.
  Menele powinni pokryć koszty przyjazdu służb ratunkowych i pobytu w szpitalu.

 5. Bandyta drogowy. Pije- wsiada za kółko i potencjalnie może zabić każdego napotkanego. Frajer pocisnął na łuku prosto. Postuluje dla takich 5 cm pawulonu. Albo 7cm dla pewności.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas