Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Warszawa. Pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne

W sobotę rano w Trojanowie pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną. Występują utrudnienia w ruchu na odcinku S17 pomiędzy Rykami a Garwolinem.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na drodze S17, na trasie Lublin – Warszawa, na odcinku pomiędzy Rykami a Garwolinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne na pasie w kierunku Warszawy.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, obecnie droga jest zablokowana.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10.

(fot. nadesłane Łukasz)

7 komentarzy

  1. Jasio z zerówki

    Pomyśleć tylko gdzieżby się zatrzymał ten biedny pojazd osobowy co uderzył w bariery energochłonne, gdyby tych barier nie było… pewnie pomknąłby aż po horyzont po czyichś polach obsianych zbożami i obsadzonych kartoflami, albo i do obórki by się wdarł…

    • Powinien zatrzymać się na jezdni. Ale na drodze której kilometr kosztował podatników kilka milionów złotych, bariery jak widać zrobili z ekologicznej makulatury.

  2. Jezdnia w którym kierunku jest zablokowana?

  3. Cała nadzieja, że ta poszkodowana jedna osoba, to prowadzący/ca tego bolida

  4. Jak tu żyć? Nawet na takich drogach się rozbijają, a co w mieście?

Z kraju