690 680 960

Mokra nawierzchnia i łuk jezdni. Audi wpadło w poślizg i uderzyło w betonową barierę (foto)

W niedzielę po południu w rejonie ronda im. 100-lecia KUL doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło po południu na al. Solidarności w Lublinie. Na zjeździe z ronda 100-lecia KUL samochód osobowy uderzył w betonowe bariery.

Jak wstępnie ustalono, kierowca audi zjeżdżał z ronda w kierunku al. Sikorskiego. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi i uderzyło w betonową barierę.

Jak nam przekazano, w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. O wszystkim powiadomiona została policja. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane – Olek)

22 komentarze

  1. Naprawdę zastanawia mnie to czy ten zjazd na al. solidarności jest tak skomplikowany dla kierujących ? to audi nie jest pierwszym pojazdem rozbitym na tym delikatnym łuku drogi ? Czy stan techniczny pojazdów nie umożliwia przejechania tym odcinkiem bez kolizji ?

  2. Audi – Przewaga dzięki technice 🤣

  3. W.nadzieja ,tu kluczową rolę ma stan umysłu siedzącego za kierownicą ,a nie stan techniczny czy marka pojazdu .Jak ktoś ma trociny i sieczkę zamiast mózgu ,to wsiadanie za kierownice wczesniej czy póżniej żle się kończy

  4. Ten zakręt jest źle wyprofilowany fajnie wyrzuca zawsze i trzeba uważać.. na barierach tam pełno jest „pieczątek” z samochodów.

  5. Kolejny miszcz. Za wrak dam 300 pln.

  6. „Ałdi” to stan umysłu. A poza tym jak się jeździ na „slickach” albo chińskich podróbkach do tego z niesprawnym zawieszeniem to i takie są efekty, czego dowodem jest zakręt między wiaduktem Poniatowskiego a Lubomelską czy też drugi obok młyna Krauzego.

Kursy walut

  • USD 4.3043zł -0.47%
  • GBP 5.3177zł -0.23%
  • EUR 4.6801zł -0.1%
  • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas