Miała prawie 3 promile, jechała po męża. Nietrzeźwy taksówkarz wybrał się do sklepu po alkohol

Krasnostawscy policjanci zatrzymali do kontroli kobietę kierującą audi. 34-latka miała w organizmie 2,9 promila, w takim stanie jechała po męża.

W minioną sobotę wieczorem w miejscowości Chorupnik policjanci zauważyli podejrzanie poruszające się audi. Za kierownicą pojazdu siedziała kobieta.

Jak się okazało, 34-letnia mieszkanka gminy Izbica była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 2,9 promila alkoholu. Kobieta tłumaczyła policjantom, że właśnie jedzie po męża, który wraca z delegacji.

Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i sporządzili dokumentację do sądu, który zadecyduje o jej dalszym losie.

W niedzielę wieczorem na terenie Krasnegostawu policjanci zatrzymali do kontroli taksówkę. Kierujący nią 41-latek miał w organizmie 1,3 promila alkoholu. Mężczyzna tłumaczył, że został poproszony o przywiezienie alkoholu. 41-latek również stracił prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

7 komentarzy

  1. Tak będzie się zdarzać jeśli pijacy prosto zza kierownicy (bez względu na status społeczny i immunitety) nie będą lądować w areszcie, który byłby zależny od czasu w jakim sprawę rozpatrzy dowolnej wysokości Sąd.

  2. Zbychu na co ci taka baba, Zbychu ona jest gorzej niż słaba, Zbychu nie lepiej ci będzie z nami, Zbychu z Twymi wiernymi kumplami…

  3. Z izbicy wszystko jasne

  4. Heh, sęk chciał że Zbychu w ogóle nie pije. A jeżeli już to z umiarem. Pech chciał że złamał swoją żelazną zasadę i usiadł za sterem po piwie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!