Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miała ponad dwa promile, wracała z festynu z dwójką małych dzieci

Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy i powiadomił policjantów, że widzi kobietę idącą z dwójką małych dzieci. Z relacji świadka wynikało, że może ona być nietrzeźwa. Jak się okazało, podczas policyjnej interwencji, 41-latka miała prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

W minioną sobotę po godzinie 21.00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, którego zaniepokoił stan kobiety, która w Jackowie szła z dwójką małych dzieci. Z relacji zgłaszającego wynikało, że może ona być nietrzeźwa.

– Na miejscu policjanci zastali 41-letnią mieszkankę Świdnika, która wracała z festynu ze swoimi dziećmi w wieku 2 i 3,5 roku. Pomimo późnej pory jedno z dzieci ubrane było w krótkie spodenki i bluzkę z krótkim rękawem i uskarżało się na chłód. Policjanci przebadali 41-latkę na zawartość alkoholu, a wynik badania wskazał ponad dwa promile – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka  ze świdnickiej Policji.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Policjanci będą sprawdzać, czy swoim zachowaniem kobieta naraziła maluchy na niebezpieczeństwo. Sprawa 41-latki będzie miała finał w sądzie.

 

26 komentarzy

  1. I niech ktoś powie że w Polsce nie ma ubeków na każdym kroku patrzą aby doniesc na drugiego,sąsiad na sąsiada w pracy jeden na drugiego nawet kobieta nie może wrócić lekko podpita z dziećmi z festynu bo już nadgorliwy się znajdzie.Ja kiedyś gdy byłem młodszy i nie tylko ja to się nie pamiętało gdzie samochód był postawiony chociaż też byli zasłużeni dla milicji

  2. Było za co się nachlać . 2×500+ . Pewnie i z tego będzie spłacać grzywnę .

Dodaj komentarz

Z kraju