Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miał ponad 3 promile. W takim stanie obywatel Rosji kierował ciężarówką (wideo, zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 19 został zatrzymany pijany mężczyzna kierujący ciężarówką. 31-letni obywatel Rosji miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Jego wyczyny na drodze zostały zarejestrowane na nagraniu.

W środę kilka minut po godzinie 18 policjanci otrzymali zgłoszenie od 32-latka z gminy Kąkolewnica, z którego wynikało, że jedzie przed nim drogą krajową nr 19 nietrzeźwy kierowca pojazdu ciężarowego.

Mężczyzna kierujący ciężarowym mercedesem z naczepą zjechał na przeciwległy pas ruchu zmuszając mężczyznę do gwałtownego hamowania. By nie doszło do zderzenia, 32-latek musiał zjechać na pobocze. Podejrzewając, że kierowca ciężarówki może być nietrzeźwy, szybko zawrócił i pojechał za nim. Powiadomił też o zdarzeniu dyżurnego radzyńskiej komendy.

W miejscowości Grabowiec kierujący ciężarówką zjechał na zatoczkę autobusową. Ten moment wykorzystał 32-latek. By uniemożliwić kierowcy dalszą jazdę, wszedł do kabiny kierowcy i zabrał kluczyki.

Jak się okazało po policyjnym badaniu alkomatem, 31-leni obywatel Rosji miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo w kabinie ciężarówki mundurowi znaleźli butelki po wódce.

Zawodowy kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu będą z nim przeprowadzane dalsze czynności procesowe. Za popełnione przestępstwo funkcjonariusze zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy. Mężczyźnie grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Miał ponad 3 promile. W takim stanie obywatel Rosji kierował ciężarówką (wideo, zdjęcia)

Miał ponad 3 promile. W takim stanie obywatel Rosji kierował ciężarówką (wideo, zdjęcia)

(fot. wideo Policja Radzyń Podlaski)

20 komentarzy

 1. Zrobić mu z czterech liter bucze..

 2. Rosja, Rosjanie to już chyba nawet nie stan umysłu. Nie da się określić czym się kierują ci obywatele i co mają w głowie, o ile w ogóle coś moją pod tą kopułką. Brak słów

 3. Jak by to był Ukrainiec to jeszcze wzięli by go do domu żeby wytrzeźwiał

 4. byle, byle do przodu i nie rozbić samochodu

 5. nieKrytyKrytyk

  on was przyjechał wybawić a wy plujecie na niego,
  to nie to że on pijany jechał to wina amerykanów, przez nich pije, on nie winy blać.
  to wina amerykanow i tych nazistów z ukrainy, on wybawiać przyjechał.