Miał w lodówce ponad 250 gramów amfetaminy

Bialscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna przechowywał w lodówce woreczek z wartością 250 gramów amfetaminy.

W miniony piątek bialscy kryminalni ustalili, że 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania stancji zajmowanej przez mężczyznę, policjanci znaleźli w lodówce woreczek z białym proszkiem.

Jak się okazało była to amfetamina. W woreczku znajdowało się ponad 250 gramów tego narkotyku. 30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

Dzisiaj bialski Sąd zadecyduje o dalszym losie mężczyzny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-01-15 17:09:48
(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Jako okoliczność łagodzącą można mu zaliczyć to, że amfa była w odpowiednich warunkach, a nie tak jak inni przechowują inni, w skarpetkach, albo i w majtkach

  2. To teraz go uziemią do końca życia. 250gram… Znajomy dostał 2 lata za posiadanie 5g marihuany. Wyszło z tego w aktach „100 porcji” oraz „znaczna ilość środków odurzających”. Dobrze że państwo dba o obywateli. Możemy się grzecznie i legalnie resetować wódą i relaksować papieroskiem.

    • Teraz są 2 pytania:
      1. Czy gadasz bzdury 3 po 3 z tymi 5 gramami, czy jest na tyle głupi, że ktoś opowiedział Ci taką bajkę a Ty ją chodzisz i powtarzasz ?

    • puknij się w głowie bo nie wiesz co piszesz i o czym piszesz. Za 5 gram nie idzie sie siedzieć na dwa lata, chyba że w warunkach recydywy albo na zawiasach, Normalnie to nawet nic nie powinni robić za to, ale zdarza się jak ktoś nie wie co ma mówić na sprawie to zawiasy dają za taką darmoche, a tak to dostaje sie prace społeczne albo grzywne bo to jest niska szkodliwość społeczna czynu + użytek własny znalazłem pod blokiem i do widzenia. A ty karmisz raka papierochami i wódą, bo każdy ma komórki rakowe w sobie jak byś nie wiedział i jest to udowodnione.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!