Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna, który w Lublinie strzelał do ludzi trafił do aresztu. Nie pamięta przebiegu zdarzenia

Przyznał się do winy, lecz wyjaśniał, że nie pamięta co się dokładnie działo podczas sobotniego wieczoru. Mężczyzna, który strzelał do przechodniów w Lublinie został przez sąd tymczasowo aresztowany.

Ze szpitala prosto do prokuratury został doprowadzony 35-letni Bartosz W., zatrzymany w sobotni wieczór na ulicy Chopina, po tym jak wyciągnął pistolet i zaczął nim celować i strzelać w kierunku przechodniów. Tam odbyło się jego przesłuchanie, podczas którego mężczyzna przyznał się do winy. Nie potrafił jednak sensownie odpowiedzieć na pytania śledczych, dotyczące m.in. tego co nim kierowało. Wyjaśniał, że niewiele pamięta z tamtego wieczoru.

Prokurator przedstawił mieszkańcowi Lublina dwa zarzuty, Pierwszy dotyczy nielegalnego posiadania broni, za co grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Drugi zarzut dotyczy narażenia innych osób na ryzyko utraty życia lub zdrowia, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat trzech. Następnie 35-latek trafił przed oblicze sądu, który przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi, jaka została pobrana od Bartosza W. zaraz po zdarzeniu. Określą one czy 35-latek nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Mężczyzna bowiem nie chciał poddać się badaniu alkomatem. Również po przewiezieniu go do szpitala awanturował się, jak też nie stosował się do poleceń ani personelu ani też policjantów.

(fot. prokuratura- zdjęcie ilustracyjne)
2016-09-20 21:28:16

6 komentarzy

  1. Dlaczego ja ze swoich podatków płacę za badania krwi tego przyglupa? Nie chciał sie poddać dobrowolnie to nie robić tylko spałować aż wyśpiewa co i jak. Chwast w społeczeństwie. Wyrwać

  2. No tam przynajmniej wyczyszczą mu lufę……buahaha…..

  3. strasznie surowe mamy kary,do 3 lat za pozbawienie zdrowia lub życia ! brawo,teraz co drugi bandyta będzie straszył i strzelał na ulicy i nic mu nie zrobią 🙁 dokąd zmierzasz świecie….

  4. Zara Zara za posiadanie głupiej gazówki do 8 lat, a za zagrożenie zdrowia i życia do 3 lat ???? hmmm Czyli państwo Polskie bardziej boi się nie legalnie uzbrojonych obywateli niż zdrowia i życia społeczeństwa (innych osób)??? WTF??

  5. Zutylizowac debila

  6. panstwo najbardziej sie boi palaczy za gieta do pudla amatora skretow, dzicz:)