Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Puchar Polski nie dla Górnika Łęczna. Przegrali z III – ligowym klubem

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli rywalizację w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu 1/8 finału. Z dalszej gry wyeliminował ich …III ligowy GKS 1962 Jastrzębie. Gracze Andrzeja Rybarskiego spotkanie na południu kraju kończyli w dziewiątkę, po tym jak czerwone kartki zobaczyli Aleksander Komor i Przemysław Pitry. Rywale do awansu potrzebowali serii rzutów karnych.

Andrzej Rybarski posłał do gry zmienników. O obliczu Górnika Łęczna mieli decydować m.in. Wojciech Małecki, Adam Dźwigała czy Aleks Aftyka. Ten drugi już w 9′ mógł otworzyć rezultat. Niesygnalizowany strzał piłkarza wypożyczonego z Lechii Gdańsk wylądował jednak na poprzeczce. W odpowiedzi z prawej flanki umiejętnie dośrodkował Damian Zajączkowski lecz w polu karnym najwyżej wyskoczył Aleksander Komor i skończyło się tylko rzutem rożnym dla gospodarzy. Jeśli chodzi o groźne sytuacje z obu stron…..

WIĘCEJ W NASZYM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

Puchar Polski nie dla Górnika Łęczna. Przegrali z III – ligowym klubem

(fot. lubsport – archiwum)
2016-09-20 21:54:03

5 komentarzy

  1. A po jakiego grzyba utrzymywać i sponsorować tych próżniaków z LLE i LU……

  2. Masz racje poco rozwijac sport i rekracje lepiej dac pieniarzki lubelskim biskupom pisiorkom sie nalerzy sport niepotrzebny wogule poco nam rozrywka jaka kolwiek niech nas wszystkich do roboty wysla za 5 zl za godzine powoli wszyscy padaja ofiara tej PISowskiej propagandzie NIECH ZYJE WOLNA POLSKA PRECZ Z PISEM !!!!!

  3. Haha ha dobrze tak tym pseudopiłkarzyną o tam na pole świnie pasać a nie za gre w pilke sie wzieli

  4. Poprostu żenada i wstyd

  5. A trenowali na lubelskim stadionie i nic.Dam przykład o jakim czytałem. Jeżdżą sobie po kraju ludzie i są na wszystkich meczach nawet tych w szkołach podstawowych.I obserwują. Wiedząc o tym że na trybunie podczas meczu może ktoś taki siedzieć, chłopaki dają z siebie wszystko.Wtedy można odróżnić zwykle skrzypce od stradivariusa.