Z Lublina do Lubartowa pociągiem na jednym bilecie

Od niedzieli pasażerowie będą mogli podróżować na jednym bilecie zarówno pociągiem Przewozów Regionalnych jak też Intercity. Dotyczy to jednak tylko jednego połączenia.

PKP Intercity zapowiedziało, że od niedzieli 10 czerwca będzie honorować bilety Przewozów Regionalnych na odcinku z Lublina do Lubartowa. Dotyczy to jednak tylko pociągu TLK Flisak. Udogodnienie dla pasażerów obowiązywać będzie także pomiędzy wszystkimi przystankami na tej trasie, lecz będzie można podróżować tylko w 2 klasie.

Co ważne, pasażerowie będą mogli zająć wolne miejsce do siedzenia, ale tylko do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca. Podróżnym tym nie będą wydawane nieodpłatne bilety dodatkowe ze wskazaniem na miejsca do siedzenia.

W przypadku chęci przewozu bagażu, roweru lub psa, konieczne będzie nabycie odpowiedniego biletu na taki przewóz, zgodnie z taryfą przewozową. Bilety Przewozów Regionalnych honorowane będą do 1 września.

(fot. lublin112)
2018-06-10 00:08:14

Zobacz również

3 komentarze

  1. Cóż za niesamowity sukces organizacyjny! I to rozwiązanie z siadaniem na wolnym miejscu, a potem wstawaniem jak ktoś pokaże bilet, że to jego miejsce! To wszystko w dobie Internetu , systemów komputerowych i aplikacji w smartfonach.

    Zamiast tego, zacznijcie może od kibli w pociągach, bo w obecnym stanie nie można ich nazwać toaletami…

    • To ty chyba nie jezdziles pociagami za komuny, wtedy to byly ” toalety” zreszta nie tylko w pociagach, ale i we wszystkich miejscach uzytecznosci publicznej!!!

  2. Z przesiadka w dysie u bimmera

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)