Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Z kraju: Rodzinna tragedia w Lubinie. Nie żyje dwójka dzieci, matka walczy o życie

We wtorek po południu w jednym z mieszkań w Lubinie natrafiono na zwłoki 13-miesięcznej dziewczynki i ciężko rannej 12-latki. Z obrażeniami ciała znajdowała się tam też ich matka. Po przewiezieniu do szpitala nastolatka zmarła, 32-latka zaś walczy o życie.

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa dwójki dzieci w jednym z mieszkań przy ul. Cedrowej w Lubinie. Do tej tragedii doszło we wtorek po południu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej razem z mieszkającym w mieszkaniu mężczyzną nie mogli dostać się do środka.

Po wejściu do mieszkania okazało się, że w środku znajdują się zwłoki 13-miesięcznej dziewczynki. Ratownicy natrafili także na ciężko poranioną 12-latkę, a także ranną matkę obu dziewczynek.

Jako wstępnie ustalono, przyczyną śmierci 13-miesięcznej dziewczynki były zadane jej rany kłute i cięte. Podobne obrażenia miała jej starsza siostra oraz ich matka. Obie trafiły do szpitala. Niestety tam 12-latka zmarła. Matka dziewczynek przebywa w szpitalu, jej stan określany jest jako ciężki.

Z dotychczasowych ustaleń śledztwa na obecnym etapie, bardzo prawdopodobna jest wersja, że to matka zadała śmiertelne obrażenia dzieciom, następnie 32-latka usiłowała popełnić samobójstwo. Śledczy ustalają dokładne okoliczności tej tragedii.

2018-01-24 17:30:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

28 komentarzy

 1. bez komentarza

  • To po co pisać? A ja mam pytanie do trolli – to też wina 500+ ?

  • Życzę jej, aby przeżyła i męczyła się z tym do końca życia! Kretynka i tyle! Chciała pewnie zrobić na złość mężowi, Boże co Ci ludzie mają w głowie?!

 2. Gdzie jest cedrowa w Lublinie?

 3. Swawolnik zmurszały

  Straszne, doprawdy straszne! Cóżby te dzieciowiny mogły być winne taj bezmózgie psychopatce?!

 4. Kobieta samotna wiecznie sama pewnie w domu,mąż tyra na zmiany depresja…. Nie tłumaczę jej zachowania ale rozumiem

 5. Nie wiem dla czego ona jeszcze zyje bo za to ze odebrala niczego winnym dzieciom zycie to ja bym jej nie ratowal bo nie zasluguje na to by zyc i tylko ja bedziemy utrzymywac

  • I tu się po części zgadzam. Nie chciała żyć to niech by się i zabiła po co dzieci ze sobą zabierać. Ale mam nadzieję że przeżyje i już jej nie pozwolą umrzeć będzie się z tym męczyć do końca życia. Ja nie wiem co się dzieje z tymi matkami. Depresja poporodowa proszę ją może mieć nastolatka która nie do końca wiedziała jakie są konsekwencje tego i owego. Ale grom takich dziewcząt i chłopców lepiej sobie radzi z tym wszystkim niż nie jedno małżeństwo długim stażem. Nie ma tłumaczenia dla tego czegoś bo to nie matka i nawet nie kobieta

   • Nie było Cię tam, więc nie wiesz jak było. Zatem nie osądzaj.

    • Nie osadzaj nie osadzaj.. bo nie ma wytlumaczenia na zabicie dzieci …. jak dla mnie niech gnieji i cierpi.. jesli ma siectrudna sytuacje to nie decyduje na 2 dziecko. A nie tlumaczy sie takie osoby.. dla mnie jeslinktos chory facet cY kobieta powinni byc kastrowani aby dzieci nie cierpaly i ze tak powiem ta bieda czy tez patologia nie szerzyla… ale badzmy szczerzy. Glupim narodem latwiej kierowac

     • Ale gdzie jest napisane, że miała trudną sytuację albo że była chora? Masz rację nie ma wytłumaczenia na zabicie dzieci i to jest oczywiste bez dwóch zdań, ale powodów tego co zrobiła póki co nie znamy, więc nie osądzaj i nie baw się w „ja wiem najlepiej jak było”. „toja” nikogo nie tłumaczy jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem, pisze tylko, że nie wiemy co było powodem, POWODY to nie od razu to samo co okoliczność łagodząca aby wytłumaczyć tą kobietę, ale chyba logiczne myślenie oraz poprawna i zrozumiała pisownia nie jest Twoją mocną stroną, bo cóż… „głupim narodem łatwiej kierować”

 6. Jak moźna zabić własne dzieci?!?! Nie zrozumię nigdy.

 7. Okropna tragedia dla wszystkich [*] Jeżeli kobieta była chora, była się sama zabiła a nie dzieci niczemu nie winne. Jeżeli przeżyje umieszcza ją pewnie w zakładzie psychiatrycznym a dzieciom nic i nikt życia nie zwróci. Tylko pustka zostanie której nikt nie zrozumie nigdy.

 8. Mają depresję dwu biegunową a po lekach myśli samobójcze jak nie nożem to autem w drzewo .pilnuje i zgłaszajcie nawet naj mniejsze podejrzenia

 9. Ja przeczytałem w L U B i n N i e

Z kraju

Sport