Kompletnie pijani wpadli traktorem do rowu. Nie pamiętają, który kierował

Dzisiaj wieczorem w Ćmiłowie pod Lublinem do rowu wpadł ciągnik rolniczy. Pojazd przewrócił się a ze środka wyczołgało się dwóch mężczyzn.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 w miejscowości Ćmiłów pod Lublinem. Kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą, jadąc lokalną drogą przez miejscowość Mętów, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego traktor zjechał na pobocze a następnie przewrócił się do rowu.

Z kabiny wyczołgało się dwóch mężczyzn, którzy mieli wyraźne problemy wstaniem na nogi. Gdy już im się to udało, udali się pod pobliskie drzewo, gdzie rozsiedli się wygodnie na trawie i zapalając papierosy, zastanawiali się co dalej mają począć w tej kłopotliwej sytuacji.

Świadkowie zdarzenia powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja. Widok strażaków wyraźnie ucieszył obu mężczyzn. -Podpinajcie traktor to go wyciągniemy z tego rowu – stwierdził jeden z nich. Po chwili okazało się, co było główną przyczyną utraty panowania, mianowicie obaj mężczyźni byli kompletnie pijani. Jeden miał blisko 1,5 drugi prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Żaden nie pamiętał, który z nich siedział za kierownicą w momencie zdarzenia. Gdy przyjechała policja, obaj stali się agresywni, wulgarnie odnosili się zarówno do policjantów jak i załogi karetki pogotowia. Mężczyźni w wieku około 40-50 lat, obaj mieszkańcy gminy Jabłonna, zostali przetransportowani do szpitala.

Jak wyjaśniał anonimowo naszemu reporterowi jeden ze świadków, obaj mężczyźni od rana spożywali alkohol. -Teraz siedzieli pod sklepem w Ćmiłowie, a następnie wsiedli do ciągnika i ruszyli. Nie ujechali daleko – tłumaczył. Z relacji świadków wynika, że pojazdem kierował trzeźwiejszy z mężczyzn. Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki, ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2015-06-23 21:00:07

15 komentarzy

  1. Tak oto na wsi ciężko rolnicy pracują 😉

  2. Dajcie spokój biednym rolnikom. Chłopy trochę przesadzili ale nikomu nic się nie stało. Na wsi to nic nadzwyczajnego nachlać się pod sklepem.

  3. frajerow nigdzie nie brauje widac

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!