Jechał wywrotką z podniesioną skrzynią ładunkową i zrywał przewody energetyczne. Kierowca w szpitalu

Dzisiaj wieczorem w Ćmiłowie pod Lublinem kierowca wywrotki nie opuścił skrzyni ładunkowej i zerwał w kilku miejscach przewody energetyczne. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18 w podlubelskim Ćmiłowie. Kierujący ciężarowym volvo typu wywrotka, po dokonanym rozładunku nie opuścił skrzyni ładunkowej i jadąc lokalną drogą Żabia Wola – Mętów, zerwał w kilku miejscach przewody linii energetycznej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja oraz pogotowie energetyczne.

Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala, jak nas zapewniali ratownicy, mężczyzna jest przytomny i jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

W wyniku zdarzenia, kilka posesji pozbawionych zostało energii elektrycznej. W jednej z nich, wyrwane ze ściany przewody uszkodziły również poddasze. Na miejscu pracują pracownicy pogotowia energetycznego, którzy zapewniają, że jeszcze dzisiaj do mieszkańców popłynie prąd. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2015-06-23 20:20:07

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Walczył o tor.

 2. KTO TAKIEMU DEBILOWI DAŁ „C”

 3. pewnie taki sam debil jak ty 123

 4. o matko bosko a co to sie staneło taki zapie….. że zapomniał kipra opuścić , szef bedzie zadowolony

 5. Pijani traktorzyści przelecieli z Mętowa do Ćmiłowa a kierowca wywrotki jadąc przez Żabią Wolę pozrywał linię w Ćmiłowie. To gdzie doszło do tych zdarzeń redakcjo w Ćmiłowie, Mętowie, Żabiej Woli, Prawiednikach, czy Milejowie a może w Głusku albo Dominowie

 6. Jedno małe zapomnienie, a tylu ludziom zajęcia zorganizował

 7. Ktoś po prostu nie łapie, że jest kilka miejscowości o tej samej nazwie..Żabia Wola jest i koło Prawiednik i koło Ćmiłowa..

 8. Jeśli piszesz o mnie to uwierz mi wiem dokładnie, o którą Żabią Wolę chodzi, wiem też że ten wypadek nie był na drodze, o której piszą w artykule na mapce pod tekstem miejsce jest błędnie zaznaczone. Prawdą jest że wypadek był w Ćmiłowie ale jeśli już koniecznie muszą opisywać oba końce drogi to wypadało by sprawdzić gdzie ona się kończy a gdzie zaczyna. Mogę wyręczyć pismaka i wyjaśnić że droga o którą chodzi zaczyna się w Ćmiłowie a kończy w Dominowie a jak chce bardziej precyzyjnych informacji to mogę podejść i sprawdzić na jakim numerze posesji się kończy.

 9. Nie chwal się…

 10. Pewnie to rosół z Piitkiem jechali, Jeden Ciagniiem a drugi tym Volvo ;d Haha

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika