Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy

Śledczy otrzymali już wstępne wyniki sekcji zwłok zmarłego wczoraj Konrada Gacy. Nie wynika z nich jednoznacznie, co było przyczyną śmierci 42-latka.

W Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie przeprowadzona została sekcja zwłok zmarłego w nocy ze środy na czwartek Konrada Gacy. Wstępna opinia biegłych potwierdziła, że na ciele nie znajdowały się ślady wskazujące na możliwość udziału w śmierci 42-latka osób trzecich. Wiadomo tylko, że zmarł nagle. Zgon mężczyzny mógł nastąpić z przyczyn chorobowych, jednak szczegółowe wyniki powinny być znane dopiero w ciągu kolejnych kilku dni.

Ze względu na pojawiające się informacje mogące wskazywać na to, iż mężczyzna popełnił samobójstwo, nie znaleziono obecnie na to żadnego potwierdzenia. Jak nas poinformowano, na ciele mężczyzny lekarz nie ujawnił żadnych śladów, które są charakterystyczne w tego typu przypadkach. Dlatego też dokładna przyczyna śmierci będzie znana po przeprowadzeniu szczegółowych badań.

Przypomnijmy, zwłoki lubelskiego przedsiębiorcy Konrada Gacy zostały znalezione w czwartek nad ranem. Około godziny 5 rano znalazła je jego żona w domu w Zemborzycach koło Lublina. Ciało znajdowało się na kanapie w salonie.

(fot. archiwum)
2018-08-17 16:06:01

30 komentarzy

 1. Pan Konrad zapewne oglądał mecz Legii Warszawy i serce nie wytrzymalo

 2. Śmierć samobójcza A.Lepper

  Długi sięgają kilku mln, a wierzyciel już nie chciał czekać

 3. odwiedził go seryjny samobójca. Tak jak kiedyś Leppera

 4. Brak słów ludzie ogarnijcie się !!!Wyrazy współczucia dla rodziny

 5. Wy wszyscy, którzy tak skwapliwie roztrząsacie to czy „w kanapie” uważajcie na siebie bo macie duży problem ze sobą i niewykluczone, że niedługo sami możecie znaleźć się w…. ech, wy i tak nic nie rozumiecie.

 6. kulturysta chałupnik

  Dlaczego zaraz samobójstwo. Chłop żywił się różnymi odżywkami i suplementami aby budować masę mięśniową i organizm powiedział – dość! W codziennym życiu najważniejsza jest sprawność, zdrowie i SIŁA UMYSŁU. Można dużo hipotez mniej lub bardziej wiarygodnych snuć ale jedno jest pewne, że jego śmierć może nie być wyjaśniona tak jak śmierć legendarnego Bruce Lee.

 7. pikawa pewnie trzasneła i tyle. stres go zeżarł i ilosc pozwów o zniszczone jego dietami zdrowie ludzkie.

 8. W domu? We wczorajszych artykułach była informacja, że znaleziono go przed domem…

 9. To pewnie przez to, że sól odstawił. Nawet karkówkę polecał bez soli. Ile tak można?