690 680 960

Kolejne brutalne pobicie uwiecznione na nagraniu. Skakali po nastolatku i kopali go w głowę (wideo)

Skala agresji i przemocy uwieczniona na tym nagraniu przeraża. To kolejny film z udziałem nastolatków bijących nastoletnią ofiarę. Tym razem do zdarzenia doszło na terenie Białej Podlaskiej, a o sprawie poinformowali dziennikarze portalu slowopodlasia.pl.

Szokujący film pojawił się na portalu słowopodlasia.pl. Na nagraniu widać, jak dwóch sprawców katuje leżącego na ziemi nastolatka. Obaj skaczą po nim i kopią go w głowę, pomimo iż ten prosi, aby przestali. Z informacji dziennikarzy portalu wynika, że do zdarzenia doszło przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Ze słów, które padają na nagraniu można wywnioskować, że oprawcy chcieli od swojej ofiary pieniędzy. Napastnicy to nastolatkowie, podobnie jak ich ofiara. To kolejne w ostatnich dniach podobne nagranie z udziałem młodych, agresywnych osób, które pojawiało się w sieci. Zobaczycie je tutaj.

Jak pokazują wydarzenia ostatnich tygodni fala przemocy i agresji wśród młodzieży może prowadzić do tragedii. W wyniku podobnego ataku śmierć poniósł 16-letni Eryk z Zamościa. Został on zakatowany przez nastoletnich oprawców w środku dnia w centrum miasta, tuż pod kamerą miejskiego monitoringu. Kolejna historia z przemocą w tle dotyczy nastolatków z Pruszkowa, którzy również zarejestrowali na nagraniu swoje przestępcze zachowanie.

– Kryzys autorytetów i wartości ma zbrodnicze konsekwencje. W Pruszkowie grupa nastolatków pobiła i przypalała papierosami bezbronnego chłopaka. Musimy powstrzymać deprawację młodego pokolenia. Każdy rodzic musi mieć pewność, że jego dzieci są bezpieczne, gdy idą do szkoły. Niedawno przeżywaliśmy tragedię z Zamościa, gdzie trójka nastolatków brutalnie zamordowała młodego Eryka. Zwróciłem się wówczas do prokuratora krajowego, by wszyscy zwyrodniali sprawcy odpowiadali na podstawie Kodeksu karnego. Zrobię wszystko, by zostali surowo osądzeni – informował wczoraj Marcin Romanowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Na pobicie w Białej Podlaskiej niemal natychmiast zareagował wiceminister sprawiedliwości.

– Po zabójstwie Eryka w Zamościu to kolejny przypadek brutalności, który zasługuje na najwyższe potępienie i najsurowszą karę. Sprawcy tego zachowania zostaną pociągnięci do odpowiedzialności zgodnie z prawem – napisał Marcin Romanowski.

Sprawą zajmują się również policjanci.

Agresja wśród młodzieży to problem, który może mieć wiele przyczyn, takich jak problemy rodzinne, społeczne i emocjonalne. Zwykle objawia się poprzez używanie przemocy lub gróźb wobec innych ludzi, niszczenie mienia, oraz agresywną komunikację werbalną lub fizyczną. Należy pamiętać, że każdy przypadek agresji jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Współpraca rodziców, szkoły i społeczności lokalnej jest kluczowa w zapobieganiu agresji wśród młodzieży.

Jak radzić sobie z agresją wśród młodzieży?

Edukacja i świadomość – Ważne jest, aby młodzież zrozumiała, że agresja jest niewłaściwym zachowaniem, które może mieć poważne konsekwencje dla innych ludzi i dla nich samych. Warto edukować młodzież na temat konsekwencji agresji oraz uczyć ich, jak rozwiązywać konflikty w sposób pozytywny i efektywny.

Rozwijanie umiejętności społecznych – Dobra komunikacja, empatia i umiejętność rozwiązywania problemów są kluczowe w zapobieganiu agresji. Dlatego warto zachęcać młodzież do rozwijania tych umiejętności poprzez treningi i warsztaty.

Terapia – Jeśli agresja wynika z problemów emocjonalnych lub psychologicznych, warto skorzystać z pomocy psychologa lub terapeuty, którzy pomogą młodzieży rozwiązać te problemy.

Wspieranie pozytywnych zachowań – Nagradzanie pozytywnych zachowań, takich jak pomaganie innym, dbanie o środowisko lub udział w aktywnościach społecznych, może pomóc wzmocnić pozytywne zachowania młodzieży i zredukować agresję.

Zapewnienie bezpieczeństwa – Ważne jest, aby młodzież czuła się bezpiecznie i chroniona przed przemocą. Dlatego warto pracować nad poprawą bezpieczeństwa w szkołach, na ulicach oraz w miejscach publicznych.

(fot. pixabay.com)

58 komentarzy

 1. chłop ze Spiczyna

  moim zdaniem karać jak pełnoletniego, a nie jakieś sąd rodzinny, kurator, i inne pierdoły. 25lat o to byłaby kara

  • Traktują tych zbirów jak niemowlęta które nie wiedzą co robią, a to są już przestępcy. K…a ” dzieci we mgle”, do kamieniołomów i głupota by im wywietrzała z tych pustych łbów w 5 sekund. Nie miałby siły oddychać, a mowa kogoś skrzywdzić. Brak obowiązków, tylko się nudzą takie chodzące potwory, i jest jak jest. Co gorsza nie zapowiada się na lepiej.

 2. I dlatego zapisywać młodego jak najszybciej na sztuki walki jeśli ma zajawkę 🙂 moment by lamusów ustawił 🙂

 3. A gdzie są ci chłopcy omłotowcy którzy tak odważnie obijali kobiety na protestach a z młokosami nie mogą sobie poradzić ?

 4. Karać odpowiedzialnych rodziców. Ktoś ich karmi i hoduje

 5. Uważam, że dojdzie wcześniej czy później do samosądu.
  Precyzując, trafi się rodzic pobitego dziecka który nie będzie czekał na leniwe działania policji, prokuratora…. i na jakiś śmieszny wyrok… po latach.
  Kwestia czasu….

 6. Zapisać młodego na sztuki walki? Ale do tego trzeba mieć jeszcze jaja żeby z umiejętności skorzystać. A zniewieściali pi#dusie w rurkach wychowywani przez nadopiekuńczych rodziców w życiu nie odeprą ataku takich zwierząt jak ci z tego filmu. Tu policja z pozwoleniem na odstrzał by się przydała. Po czym banda patologii będzie wylewała żal w internetach, że zła psiarnia zastrzeliła dobrych i uczciwych młodzianów – jak już nie raz bywało. Takie pokolenie nam rośnie w wyniku bezstresowego wychowania.

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas