Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejna agresja na ulicach Lublina. Chciał pobić instruktora nauki jazdy, gdyż ten użył klaksonu (foto)

O mało nie potrącił przechodzącej przez jezdnię kobiety. Następnie zareagował agresją wobec instruktora nauki jazdy, który użył klaksonu, aby ostrzec pieszą. Na miejscu interweniowała policja.

51 komentarzy

 1. Szukać frajerzyny do skutku!!!

  • Nie ma wątpliwości, że jest to osoba, która nie powinna nigdy mieć prawa jazdy i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Przecież on nie jest w stanie żyć w społeczeństwie.

 2. szkoda ze nie trafil na mnie

  • Co za patol, masakra z takimi na drogach, nie dość że nie potrafi jeździć to jeszcze się pruje, zabrać prawko!

  • Ten „napastnik” mógłby się szybko okazać biedną ofiara żądającą renty dożywotniej za oddanie ciosy w kość policzkową

   • Dobrze gadasz… Dostał by w cymbał bo szukał wrażeń a później wielkie larum bo przecież taki fajny chłopak, sąsiadom „dzień dobry” mówił a jakiś „bandyta” zrobił mu przerwę na papierosa w uzębieniu…

   • Tak bywa gdy głupi z głupim się spotka, a właściwie by było poprawniej politycznie, zamiast głupi powinno się uzyć sformułowania ograniczony umysłowo.

  • Ale z ciebie bohater

 3. Milicja. Taka skuteczna!
  Nic tylko czekać na umorzenie.
  Sam raz agresywnego skur_syna trafiłem, jak wyszło (po tym jak wysiadłem), że mnie jednak nie chce bić, to mnie potrącił odjeżdżając.
  Nic mu milicja nie zrobiła.
  Choć go ustaliła.

  • A co mu miała zrobić? Jak ustaliła to trzeba było skierować prywatny akt oskarżenia. Jak sąd mu nic nie zrobił to wiń „wolne sondy”.

 4. Co za szmaciaz … w dziąsło szarpany

 5. Milicja szuka spraw tam gdzie może zarobić a nie tam gdzie powinna strzec bezpieczeństwa obywateli. I dlatego nie opłaca i się szukać i zajmować takimi sprawami co innego gdyby pan grzyby i truskawki na murku miejskim sprzedawała.

  • Zapisz Emmanuelu się do milicji, wtedy zbawisz tę instytucję, no i cały świat przy okazji.

 6. Kretyn, nigdy nie powinien dostać uprawnień do prowadzenia ŻADNEGO pojazdu. Nie dość, że nie panuje nad emocjami, to nawet nie rozumie co zrobił. Przez takich jak on, politycy mogą robić sobie z nas małpy…

 7. Takiego trzeba ulac na chape żeby mu się odechciało takiej jazdy i pyskowania zasraniec nieumie przyznać się do błędu

 8. sprawiedliwość skraina

  Ten agresor przez sąd powinien mieć zabrane prawo jazdy na okres taki aby ponownie musiał zdawać egzamin do którego musi go przygotować ten poszkodowany instruktor nauki jazdy. Inaczej nie będzie sprawiedliwości. Przed egzaminem teoretycznym u niego koniecznie puścić mu film o debilu za kółkiem z nim w roli głównej i kazać mu później pisać. Po takim przygotowaniu dopiero może być dopuszczony do elitarnego grona normalnych kierowców.

 9. a to kamer już nie ma i tak trudno ustalić tablice bo przecież pod którąś przejeżdzał

  • No przecież kamery są i ludzie też nagrywali, ale tablice nie mówią o tym kto jechał, to trzeba ustalić – być może potrwa to 30 minut ale trzeba to zrobić.

 10. Obowiązkowa bluzeczka 4f obecna :))))