690 680 960

Kobieta omal nie zginęła na przejściu dla pieszych. Rodzina apeluje do świadków

Na lewym pasie kierowcy zatrzymali się, aby umożliwić pieszej bezpieczne pokonanie jezdni. Tymczasem kierowca ciężarówki, jadący prawym pasem, nawet nie zwolnił. Piesza upadła, ale na szczęście nie dostała się pod koła pojazdu.

40 komentarzy

 1. Znana godzina itp po co są te settki kamer?! Oba skrzyżowania mają kamery i wyżej i niżej…po co to jest ja się pytam?!

 2. Kobiety na traktory🚜🚜🚜🚜🚜

 3. Standard. Środek nocy, żywopłot i pieszy wjeżdżający niespodziewanie na PdP e-hulajnogą.

 4. Trzeba zachować ostrożność…. A nie tylko czepiać się kierowcy buzego

 5. Większość kamer nad skrzyżowaniami to puste skrzynki.

 6. Ile wody z Bystrzycy trafi do morza zanim posiadaczy praw jazdy zrozumieją, że wyprzedzanie PdP jest niewskazane, a nawet niezdrowe
  ???

 7. To dobrze że nie potrąciła tej ciężarówki bo mandat by dostała

 8. lepiej poczekać na gotowe, po co się trudzić, oszczędność czasu, policjant w tym czasie wykona rozkaz przełożonego i zapoluje w sklepie na ludzi bez szmat na twarzy!

 9. ,aa,boKrzycho.paPj

  Kamery są sprawne,sam się o tym przekonałem na ulicy mełgiewskiej ,kamera nagrała mój samochód,twarz wszystko bardzo wyraźnie.Mialem leciutką kolizję,tutaj może po prostu kierowca ciężarówki należy do nietykalnych, których nie wolno szukać

 10. W tytule artykułu powinno się wykreślić słowo „omal”, gdyż dalsza część tytułu to subiektywny efekt bujnej wyobraźni a nie fakty że zdarzenia.

  Może i głupoty pisze, ale jaki jestem spostrzegawczy!
  Tego rodzaju wyobraźnia która ukierunkowuje na „właściwą” interpretację faktów, jest powszechnie stosowana w mediach, a zwłaszcza w TVP i TVN.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas