690 680 960

Kobieta omal nie zginęła na przejściu dla pieszych. Rodzina apeluje do świadków

Na lewym pasie kierowcy zatrzymali się, aby umożliwić pieszej bezpieczne pokonanie jezdni. Tymczasem kierowca ciężarówki, jadący prawym pasem, nawet nie zwolnił. Piesza upadła, ale na szczęście nie dostała się pod koła pojazdu.

Do niezwykle groźnego zdarzenia doszło przed godziną 9 na ul. Krańcowej w Lublinie. Na odcinku między ul. Długą a Drogą Męczenników Majdanka o mało nie zginęła starsza kobieta.

Piesza przechodziła przez przejście na wysokości ul. Kossaka. Szła od strony ul. Olchowej. Dwóch kierowców aut osobowych, którzy jechali lewym pasem jezdni zatrzymało się, aby umożliwić kobiecie pokonanie ulicy.

Kiedy piesza doszła do środka jezdni dostrzegła poruszającą się prawym pasem ciężarówkę, która nawet nie zwolniła. Podmuch powietrza sprawił, iż kobieta upadła na jezdnię. Na szczęście nie dostała się pod koła pojazdu.

Jak nam przekazano, świadkowie ruszyli na pomoc pieszej. Oprócz drobnych urazów, nie odniosła ona żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Jednak całe zdarzenie mogło się zakończyć tragicznie w skutkach.

Rodzina poszkodowanej zwróciła się z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też nagrali je za pomocą zamontowanych a autach kamer. Trwają bowiem poszukiwania kierowcy ciężarówki, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Kontaktować się można przez naszą redakcję.

(fot. Google Street View/zdjęcie ilustracyjne)

40 komentarzy

  1. Odszkodowanie by chcieli za babkę

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej