Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kilkumiesięczne dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców

Wczoraj policjanci z Ryk zatrzymali małżeństwo, które będąc w stanie nietrzeźwości opiekowało się kilkumiesięcznym dzieckiem. Podczas policyjnej interwencji oboje zachowywali się w sposób agresywny w stosunku do funkcjonariuszy.

We wtorek ryccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące sprawowania opieki nad kilkumiesięcznym dzieckiem przez matkę będącą pod działaniem alkoholu. O sprawie poinformował pracownik pomocy społecznej.

Jak informują policjanci kobieta uniemożliwiała mu wykonywanie czynności służbowych.

Mundurowi zastali w mieszkaniu 42-letnią kobietę, od której było czuć alkohol. Kobieta nie przebierała w słowach wykrzykując wulgaryzmy i odgrażając się. Podobnie zachowywał się jej 53-letni mąż, który także był nietrzeźwy.

Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszą zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i kierowania gróźb karalnych. Dziecko trafiło pod opiekę trzeźwej dorosłej osoby.

O całej sprawie został też poinformowany Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Rykach, który zajął się sprawą dziecka oraz jego nieodpowiedzialnych rodziców.

2018-03-14 14:55:07
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Nie lubię francuskiej motoryzacji

    Patolka dziecka tylko szkoda

  2. 10-ego był przelew wiec poszło na przelew, ciesze się ze moje nie male podatki co place nie idą na głupoty #500+

  3. Pewnie konfidentka z MOPS-u medal dostanie

  4. Szkoda dziecka. Wiek matki i ojca,wskazuje, że dziecku szczęśliwe dzieciństwo, nie pisane.

Z kraju