690 680 960

Nie zapłacił za markową odzież. Dzięki anonimowej informacji został zatrzymany

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży odzieży w jednym ze sklepów w Krasnymstawie. Okazał się nim mieszkaniec Lublina.

Do kradzieży doszło na początku marca tego roku w sklepie z odzieżą w Krasnymstawie.

Młody mężczyzna nie zapłacił za markowe spodnie i kurtę. Sprawą zajęli się policjanci z Krasnegostawu. W toku prowadzonego postępowania mundurowi postanowili opublikować zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawcy.

Tego samego dnia policjanci otrzymali anonimową informację o tożsamości mężczyzny. Mundurowi zatrzymali go na terenie gminy Niemce. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przyznał się do popełnienia kradzieży i złożył wyjaśnienia. Teraz trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

2018-03-14 13:46:33
(fot. Policja Krasnystaw)

13 komentarzy

 1. Za takie coś nie ma kary,to było roztargnienie tak twierdzi sąd,a wyrok w takich sprawach jest dostępny.Brak słów.

  • Naprawde myslisz yntelygencie ze sedzia ktory zarabia ok 10k miesiecznie, chcial ukrasc 50zl? Zastanow sie tak na zdrowy rozsadek.

   • Tak, jeśli nie ma świadomości bycia pod wpływem alkoholu i kieruje samochodem, także jest niewinny? Każdy mógł wyrobić sobie zdanie, oglądając nagranie.

   • a co nie widziałeś nagrania? Ewidentnie zawinał te 50 zł. dla sportu albo z poczucia totalnej bezkarności. Nawet niezależni eksperci którzy pracują dla policji i interpretują ludzkie zachowania stwierdzili jednoznacznie że kradzież była ewidentna i świadoma. Ale ty widzę ze lubisz jak ci plują w twarz, no chyba że jesteś z „nadzwyczajnej kasty”.

    • Nic dodać, nic ująć. Niektórzy myślą, że jak sędzia, czy lekarz, to cnotliwy i w życiu nic złego by nie zrobił. Człowiek jest człowiek i tyle panie ynteligencie Key…

 2. I bardzo dobrze

 3. OZI działa !

 4. chciałbym takiego pod celą robiłby tiri tiri na kącie

  • Pracownik działu mięsnego

   Czytając twój komentarz, stwierdzam że jesteś kolegą naczelnika więzienia i jadasz z nim makowca

  • Ha ha. Lubisz facetów od tylu??!! Zboku ty!!!!

 5. Gdyby nie zapłacił za „niemarkową” odzież byłoby ok? Tytuł do poprawki.

 6. Szkoda ze się znalazla PISia kupa. i doniosla

 7. Przymierzalnie były zajęte i poszedł szukać innej -a wy już ukradł.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas