Kierowcy stoją w korkach i przeklinają. Jeszcze tydzień utrudnień w ruchu

Trasa Lublin – Łęczna jest jedną z bardziej zatłoczonych dróg krajowych w naszym regionie. W ostatnich dniach, również jedną z najbardziej zakorkowanych.

Od początku tygodnia kierowcy poruszający się drogą krajową nr 82 Lublin – Łęczna narzekają na ogromne korki, jakie się na niej tworzą. Jak wyjaśniają nasi czytelnicy, w godzinach szczytu przejazd wydłużył się nawet o ponad pół godziny. Tyle bowiem trzeba spędzić stojąc w długim, niekiedy nawet na kilka kilometrów, sznurze aut.

Powodem jest prowadzony przez drogowców odcinkowy remont nawierzchni. W ostatnich dniach, kiedy remontowano jednię w rejonie miejscowości Długie, korek od strony Łęcznej zaczynał się na wyjeździe z Łuszczowa, zaś od strony Lublina, auta stały już na skrzyżowaniu z ul. Mełgiewską.

Wielu kierowców starało się szukać alternatywnych dróg przejazdu. Jak tłumaczyli nam mieszkańcy Pliszczyna, ruch pojazdów przez ich miejscowość zwiększył się kilkukrotnie. Tymczasem w przyszłym tygodniu, również należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Drogowcy będą pracować na różnych odcinkach drogi krajowej nr 82 Lublin – Włodawa do końca czerwca.

(fot. lublin112)
2018-06-22 21:10:40

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Brawo oni! Kierują ruchem beznadziejnie a późnym poludniem juz nikogo nie ma. Żenada. To powinno być karalne.

 2. Jak mieli nie stać jak wprowadzili ruch wahadłowy bez wyłączenia sygnalizacji świetlnej przez co samochody zjeżdżające z wahadła co chwilę stały na czerwonym? Organizacja ruchu najwyższych lotów. BTW jest jakiś problem z komentarzami, że nie wszystkie się pojawiają?

 3. To takich napraw nie robi się 1-3 w nocy ? Robi się ale np. w Niemczech.

  • Postałeś 10 minut w korku miałeś klimę w samochodzie i narzekasz kierujący ruchem cały dzeń na słońcu szacun dla nich

  • a ty byś robił w nocy zastanów się

  • Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Za pracę w godzinach nocnych przysługuje dodatek do podstawy. Ile – już nie pamiętam, ale jest to napisane w Kodeksie Pracy. Polski boss prędzej wyjedzie na wakacje w grudniu, niż da swoim pracownikom pieniądze przed Świętami Bożego Narodzenia – znam takie przypadki. Więc nie oczekuj, że polski boss da zarobić coś ekstra swoim pracownikom, bo musi żyć na odpowiednim poziomie. PS Tylko mi nie piszcie „to sam zostań bossem”. Nie zostanę, bo mam sumienie.

 4. Używanie w miejscu publicznym słów nieprzyzwoitych powszechnie uważanych za obelżywe jest karane z art.141 KW więc policja do dzieła.

 5. No i dobrze łęczyńskim cwaniaczkom

 6. nie tylko LLE jeździ tą trasą, pacanie

 7. Audi a4 2.7 tdi smiga jakis szaleniec na tej trasie w nocy jechalem 180 a on mi smignal jakbym stal w miejscu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem