Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kampania wyborcza dobiega końca. Wojna na „konferencje” i banery trwa w najlepsze (wideo, zdjęcia)

Kampania przed wyborami powoli dobiega końca. Zaostrzają się formy przedwyborczej reklamy i antyreklamy. Polityczna bitwa przeniosła się na ulice miast i miasteczek.

Intensywna kampania przed wyborami w ostatnich dniach przeniosła się na ulice i drogi regionu oraz do Internetu. Merytoryczna dyskusja podczas debat i spotkań z mieszkańcami, zamieniła się w brudną uliczną kampanię polegającą m.in. na politycznym ośmieszaniu oraz niszczeniu nawzajem afiszy reklamowych.

W ruch poszły lawety z bilbordami, markery, a także ostre narzędzia, którymi rozcinane są banery kontrkandydatów. Od prawej po lewą stronę sceny politycznej uliczna „przemoc” wobec materiałów komitetów wyborczych nasiliła się. Widzimy poprzewracane stojaki, zaklejone plakaty, zerwane lub porozcinane banery, a także takie, z których zostały wycięte elementy lub markerami dopisane niewybredne komentarze i wulgaryzmy. W Internecie trwa gorąca wojna na tzw. konferencje prasowe.

Na koniec wyciągnięto z szafy taśmy z podsłuchów, aby nadwątlić poziom zaufania jednej i drugiej opcji politycznej. Kto ile zyskał, a kto ile stracił pokażą wyniki wyborów. Już teraz wiadomo, że w walce o polityczne żyć albo nie żyć stosowane są wszelkie chwyty.

Kampania wyborcza dobiega końca. Wojna na „konferencje” i banery trwa w najlepsze (wideo, zdjęcia)

(fot. lublin112.pl, fot. FB Tomasz Pitucha, PLKO, wideo FB LUW, Krzysztof Żuk)

41 komentarzy

  1. A tułaj się dalej po zakrystiach śmieszny nierobie-ministrancie karierowiczu nieskalany pracą — ty prezydentem buhahahahahaha chyba klatki schodowej na której mieszkasz .

  2. Artykuł oraz wszystkie komentarze uświadczyły mnie w przekonaniu, że nie oddam głosu na osoby, które u koryta są od wielu kadencji. Trzeba Nam nowych twarzy. Ludzi niewypalonych. Nie popartych układami. Nie robiącymi nic poza dobrą miną (a takich na listach wyborczych jest 90%).

  3. POgonoić POpaprańców

Z kraju