690 680 960

Jest szansa dla skazanych na odstrzał saren z lotniska w Świdniku. Miasto chce je odłowić i wywieźć w bezpieczne miejsce

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie odstrzału saren, które zadomowiły się na terenie trawiastego lądowiska w Świdniku. Miasto postanowiło z własnych środków odłowić zwierzęta i wywieźć je w bezpieczne dla nich miejsce.

30 komentarzy

 1. powiem przewrotnie; we wszystkim jest sens i logika! jesli strzelaja do saren na polach -dlaczego akuarfat te zostawic ????????????????????? chooooore ludzie to sie kupy ne trzyma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Sarny świnie byki są po to żeby dawać miecho więc się je strzela kiedyś z łuku teraz ze stucera kumasz ???

 2. Gdyby to były barany to byłbym za odstrzałem

 3. Uuu szkoda, a taka była szansa

 4. sarna = szkodnik. Może ktoś wytłumaczyć jaką pełni rolę w przyrodzie? Pożywienie dla drapieżników tylko to przychodzi mi do głowy. A że człowiek to drapieżnik no to możnaby je zjeść.

 5. Odłowią, przewiozą w inne miejsce i będzie można swobodnie odstrzelić. Jakie Koło Łowieckie zostanie szczęśliwym beneficjentem?

 6. Może niech się służby pochwalą, jak to „profesjonalnie”, kilka miesięcy temu odłowili i wywieźli łosia z terenu lotniska?
  Tak tylko napomknę, że operacja się udała, tylko pacjent zmarł. Jeśli tak samo będą przenosić sarenki, to wyrazy współczucia dla zwierząt, umierających w potwornym stresie.

 7. Zanim je wywiozą….. Stop Cham #584 -> 11:15

 8. Mój znajomy, Krzysio z Krępca dzieli zwierzęta i ptaki na jadalne i niejadalne. To blisko lotniska i mimo swoich 150kg chętnie pomoże.

 9. Zwierzęta są po to żeby je zjadać tak było i będzie.

 10. ojejku jak to dobrze że biedne sarenki wrócą do lasu, i jeszcze będą miały szanse rozwalić kilka aut, bo ludzi to trzeba zabijać karę śmierci wprowadzić, ale sarenek i dzików nie wolno. CEBULACY, żeby polaków nie obrazać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy